Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τι έγινε Θεσσαλονίκη? Θα βρέξει αεροπλάνα? :crazy_pilot:

Σκατα στα μουτρα τους εγινε

Με οοολους τους καρεκλοκενταυρους και τους τενεκεδες...

Εχουν μαμηθει να πετανε μαχητικα (F16 μαλλον) εδω και ποση ωρα και μου εχουν σπασει τα νευρα με την απιστευτη φασαρια που κανουνε...:crazy_pilot::wall:

Χωρια που τα μωρα του γειτονα δεν εχουν σταματησει να κλαινε και οι συναγερμοι βαρανε αβερτα..

Ειναι δυνατον να ειναι τοσο γκασμαδες και να τα βαζουν να πετανε τοσο χαμηλα, μαμω τις επιδειξεις τους μεσα...

Ειχα τις καμπανες και τα ηχεια στο μαξ απο την εκκλησια του Αγ Δημητριου ολη τη βδομαδα, τωρα μπαινουν και τα κερασακια πανω στην τουρτα...:triniti:

Link to comment
Share on other sites

Νταξ τα νεύρα μου με έπιασαν. Ξέρουμε ακριβώς γιατί το κάνουν αυτό?

26η αυριο (προστατης-πολυουχος) και την Κυριακη ειναι η 28η

Τους περισσευαν μαλλον μερικα εκκατομυρια και ειπαν να γραψουν μερικες ωρες πτησεις στα αερόπλανα..:wall:

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις καλά ηχεία, βγάλτα έξω βεράντα βάλτα τέρμα και βάλε ήχο από πολυβόλα...

προτείνω ταινία Αναλώσιμοι 2. έχει μπόλικο υλικό

Patton (1970) - IMDb Αφρική. Πυροβολικό + Τανκς. Δεν θα μείνει τζαμαρία όρθια σε απόσταση 2 οικοδομικών τετραγώνων.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις καλά ηχεία, βγάλτα έξω βεράντα βάλτα τέρμα και βάλε ήχο από πολυβόλα...

προτείνω ταινία Αναλώσιμοι 2. έχει μπόλικο υλικό

εχω...αλλα η εκκλησια δεν ειναι απεναντι μου...ουτε καν πολυ κοντα...

Δεν θα ακουγεται τιποτα εκει πανω γιατι βρισκομαι 1.5 τετραγωνο κατω (και πιο χαμηλα υψομετρικα μαλιστα) και δεν ειμαστε καν στην ιδια ευθεια απο αποψεως υψους t.t

Αλλιως το ειχα ηδη ετοιμο, πιστεψε με...

Αν ημουν επι της οδου Αγ Δημητριου, τωρα θα σας ελεγα εντυπωσεις των περαστικων...

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινω γιατι η φαρμακοποιος ειχε ειρωνικο υφακι και χαμογελο οταν ζητησα το χαπι της επομενης μερας.

Ujelly or somethin ?

Η σεξουαλικη ζωη ειναι ακομα τοσο μεγαλο ταμπου ? :kiss3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.