Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τα τελευταια 2 πακετακια απο κινα εχουν ερθει ανοιγμενα. Εχουν αγριεψει οι τελωνες.... ευτυχως ηταν μια θηκη gel κινητου και κατι μπαταριες πλακε.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Les Trolls magnifiques...

...

ilikrina tora ti prospathis na kanis

fenete oti den kseris tpt kai eisai kompleksikos

Στο insomnia αυτά.. Gtfo

pezi na min exo oute ena post sto insomnia teneke

Καιρός λοιπόν να πας να κάνεις παρέα στους όμοιους σου. Πέρα απο τον τρόπο που γράφεις, αυτά που λες είναι ζημιογόνα για τον άνθρωπο που ξεκίνησε το θεμα και για την εικόνα του forum γενικότερα. Μάθε την γλώσσα και σκέψου πριν γράψεις ότι σου κατέβει. Δεν ήταν προσωπική επίθεση, πλέον είναι όμως.

Ox den mporo allo me sena exo pethani sta gelia, re file exeis doulepsi pote se service na dis ti ginete ?

Ναι έχω δουλέψει σε service, αυτά που λες γίνονται σε μπακάλικα..

αυτα που λεω γινονται παντου, εισαι εντελως ηλιθιος δεν εξηγηται αλλιως αντε βρες εσυ πλαστικα για βαση απο 750 πλακα μου κανεις δεματικο και παλι δεματικο σε τετοιες περιπτωσεις παντα εν γνωση του πελατη και βεβαια αυτα παντα δωρεαν, αν ειναι δυνατον γινονται σε μπακαλικα, τοτε στο δικο μου μπακαλικο γινονται αρκετα συχνα και δεν εχω δει κανενα προβλημα.

τωρα εσυ που βρισκεις και τα μπακπλατε στα 775 ενας θεος ξερει ηλιθιε ε ηλιθιε :jester:

Backplate for Intel Socket 775 LGA775 Tall Standoffs | eBay

e eisai ilithios, trompas, exeis di mama psixtra na exei backplate ????, kai an einai na dosis 10 dolaria gia to backplate pare mia xilence me 7,9e apo elada trompa

Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταια 2 πακετακια απο κινα εχουν ερθει ανοιγμενα. Εχουν αγριεψει οι τελωνες.... ευτυχως ηταν μια θηκη gel κινητου και κατι μπαταριες πλακε.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

και εγώ παράγγειλα απο Dx.com και έχει μείνει στο τελωνείο

Την προηγουμενη βδομαδα παρελαβα 2 δεματα απο HK πανω απο 100$ + 30$ μεταφορικα εκαστο... Και 5-6 φακελακια..

Ολα κλειστα.

Μην μου λετε τετοια γιατι περιμενω και 2 αεροπλανα απα hobbyking και ειναι τερατα κουτια 3Kg το καθενα >200$ :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο μεν... [MENTION=6825]theo_mich[/MENTION] :T: για το hobbyking. Έχε υπόψην σου οτι άνοιξε "ανιτπροσωπεία" στην Ελλάδα, την έχει πάρει ο Διαμαντής απο το Heliland.com

Αν χρειάζεσαι κατι παίρνε ενα τηλ πριν εκει, μπορει να το εχει ηδη και να γλυτώσεις και μεταφορικά και τυχόν τελωνειακά (αν και οτιδηποτε εχω παρει απο hobbyking, και ειναι ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ δεν ειχα ποτε θεμα με τελωνειο, με μεγαλύτερη αξία ενα T-Rex 600 ESP).

Link to comment
Share on other sites

εμένα σήμερα με έπαιρνε τηλέφωνο το eshop για να μου πει ξέρετε κάτι usb wifi θα έρθουν του αγίου :tw: αυτου νου !

ρε θα τους πάρει ο :devil:λος δεν πρόκειται να τα ακυρώσω 7 ευρώ το ένα έκαναν :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο μεν... [MENTION=6825]theo_mich[/MENTION] :T: για το hobbyking. Έχε υπόψην σου οτι άνοιξε "ανιτπροσωπεία" στην Ελλάδα, την έχει πάρει ο Διαμαντής απο το Heliland.com

Αν χρειάζεσαι κατι παίρνε ενα τηλ πριν εκει, μπορει να το εχει ηδη και να γλυτώσεις και μεταφορικά και τυχόν τελωνειακά (αν και οτιδηποτε εχω παρει απο hobbyking, και ειναι ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ δεν ειχα ποτε θεμα με τελωνειο, με μεγαλύτερη αξία ενα T-Rex 600 ESP).

Ξερω για το heliland, παιρνουμε και απο κει αρκετα πραγματα. Αλλα προτιμω να περιμενω 1 μηνα για την τεραστια ποικιλια του ΗΚ international warehouse και οπως και να το κανεις στο heliland ειναι διπλη τιμη το 90% των πραγματων..

Nevertheless, μπραβο στα παιδια για το store front. Και μονο που υπαρχει στη λιστα Hobbyking Athens:T:

edit. Πως και δεν εχουμε RC thread?

Έγινε επεξεργασία από theo_mich
Link to comment
Share on other sites

RainyMood.com: Rain makes everything better. σε συνδιασμο με καποιο mp3/youtube electro-vocal κατι "ηρεμο" δλδ ειναι σουπερ combo.:T:

με παρακολουθεις;;; :p

το παραπανω λινκ + [ame=http://www.youtube.com/watch?v=WXnWfx6bIVE]Song of Healing 10 Hours - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Επεσε το ιντερνετ....

οι περισσοτερες σελιδες δεν ανοιγουν... καποιος φενεται πατησε το "κοκκινο κουμπι" :banging:

κανενας απο εξωτερικο που να εχει προβλημα? (@ wikipedia, google, facebook)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.