Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τα έσπαγε το DJV. Απ ότι μου λένε πάντως τώρα που μετακόμισε έχει πέσει πολύ...

δεν έχω ιδέα καν που βρίσκεται το μαγαζί, ένας φίλος μου έδειξε την φώτο και για τους ίδιους λόγους την μοιράστηκα :p

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω ιδέα καν που βρίσκεται το μαγαζί, ένας φίλος μου έδειξε την φώτο και για τους ίδιους λόγους την μοιράστηκα :p

Κακώς... :hehe:

Αργυρούπολη ήταν, εκεί έγινε γνωστό. Μαζεύεται κόσμος από όλο το λεκανοπέδιο. Πριν κάτι μήνες μεταφέρθηκε Γλυφάδα, και δεν πρέπει να πηγαίνει όσο καλά πήγαινε.. Όπως μπορείτε να φανταστείτε, ελληνάδικο είναι :D

Link to comment
Share on other sites

γενικά τώρα ποια στα clubakia πάνε κατά διαόλου και γενικά o κοσμος !

όσες φορές έχω πάει εδώ στα μεγάλα W πιο πολύ και γενικά δεν υπάρχει (δεν έχω λόγια να το περιγράψω) και υπάρχει μια αίσθηση βαρεμάρας αραχτός με ένα ποτό στο χέρι και να κόβεις χαλβάδες !

Link to comment
Share on other sites

Τί ρωτάς τώρα για τον κόσμο;

Δεν θα το παίξω πολέμιος της mainstream κουλτούρας, ακούω πολύ house και στο club πάω, αλλά εκεί θα με δεις μαζί με τους "ψόφιους" που κρατάνε ένα ποτό στη γωνία.

Λύσε μου όμως μια άλλη απορία. Γιατί οι γκόμενες γουστάρουν τόσο πολύ τους άντρες που κουνιούνται σε τέτοιους ρυθμούς (no offence) και γλύφουν ως το κόκκαλο;

Αν εννοείς χαλβάδες τους άλλους, το προτιμώ από hipster look και γλύψιμο κάθε λογής τσολιού. Η αμαρτία είναι ότι τους κάθονται κιόλας, οπότε χάνεις κάθε ελπίδα με αυτές και πας να τα πιείς εκεί που οι γυναίκες εκτιμούν ένα minimum ανδρισμού. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Τί ρωτάς τώρα για τον κόσμο;

Δεν θα το παίξω πολέμιος της mainstream κουλτούρας, ακούω πολύ house και στο club πάω, αλλά εκεί θα με δεις μαζί με τους "ψόφιους" που κρατάνε ένα ποτό στη γωνία.

Λύσε μου όμως μια άλλη απορία. Γιατί οι γκόμενες γουστάρουν τόσο πολύ τους άντρες που κουνιούνται σε τέτοιους ρυθμούς (no offence) και γλύφουν ως το κόκκαλο;

Αν εννοείς χαλβάδες τους άλλους, το προτιμώ από hipster look και γλύψιμο κάθε λογής τσολιού. Η αμαρτία είναι ότι τους κάθονται κιόλας, οπότε χάνεις κάθε ελπίδα με αυτές και πας να τα πιείς εκεί που οι γυναίκες εκτιμούν ένα minimum ανδρισμού. :beer:

ρε σι hydra πες μου δηλαδή το ποτό σου πρέπει να το πιεις οπωσδήποτε στο club ?

δεν μπορείς να το ποιείς στο σπίτι σου θα σου έρθει και πολύ πιο φτηνό (μπουκάλι βοτκα 15/20 ευρώ έχει ?

δεν λέω άλλη χάρη να περνάνε - βλέπεις αληθινά από δίπλα ....

αλλά οκ περί ορέξεως κολοκυθόπιτα και τι εννοώ με αυτό πας για να κολοχτυπηθείς όχι για να είσαι ακίνητος (κάθεσαι σπίτι σου στον καναπέ) !

είναι σαν να είσαι στο γυμναστήριο γεμάτο με όργανα γυμναστικής και να μην κάνεις γυμναστική και ταυτόχρονα να τρως σουβλάκια !

για πιο ήρεμα υπάρχουν και άλλα μέρη -- clubakia που πας και κάθεσαι

εδιτ

σταματάω εδώ ο καθένας έχει δικαίωμα να κάνει ότι θέλει !!!

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

είναι σαν να είσαι στο γυμναστήριο γεμάτο με όργανα γυμναστικής και να μην κάνεις γυμναστική και ταυτόχρονα να τρως σουβλάκια !

Μην του βάζεις ιδέες.

Εις το όνομα της ελευθερίας, όλα γίνονται.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.