Jump to content




DJD

Recommended Posts

βγαλε λεφτα και κανε φιλους :p

δυσκολακι.

αν μπορεις να μου βρεις δουλεια και οικοδομη 20ωρο βαραω που λεει ο λογος...

Skyrim

το βαρεθηκα στα πρωτα 15lvl...

με βλεπω να λιωνω πανω απο κανα fl και δεν το θελω...

Link to comment
Share on other sites

δυσκολακι.

αν μπορεις να μου βρεις δουλεια και οικοδομη 20ωρο βαραω που λεει ο λογος...

το βαρεθηκα στα πρωτα 15lvl...

με βλεπω να λιωνω πανω απο κανα fl και δεν το θελω...

αγόρασε το new metal of honor :p

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σάπιοι γίναμε ρε γαμώτο; Παλιά δίναμε έστω το τηλ.

Μια τύπισσα μου έδωσε σε χαρτάκι rizzla το facebook της χθες. Μπράβο κοπελιά, θα κρατήσω τις τάβλες μου για το fb. Πολύ έξυπνο. :TD:

koinonia1966.jpg

Καλημέρα... :wall:

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σάπιοι γίναμε ρε γαμώτο; Παλιά δίναμε έστω το τηλ.

Μια τύπισσα μου έδωσε σε χαρτάκι rizzla το facebook της χθες. Μπράβο κοπελιά, θα κρατήσω τις τάβλες μου για το fb. Πολύ έξυπνο. :TD:

koinonia1966.jpg

Καλημέρα... :wall:

Έλα χύτρα άσε κάτω τους δαυλούς και τις πιρούνες και χαλάρωσε. Το fb είναι διαδεδομένο μέσο επικοινωνίας. Ο χύτρας του 1920, θα έσκουζε που η γκόμενα του έδωσε το τηλέφωνό της και όχι την διεύθυνσή της να της γράψει και που βαδίζει η κοινωνία, υποβαθμίζεται η επικοινωνία κτλ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Ενώ με το τηλέφωνο.. σε μισή ώρα θα την έψηνες και σε μία ώρα θα κάνατε τρελλίτσες ε? :look:

Πρέπει να διαβάσω, θέλω επίσης να κάνω μπάνιο και να καθαρίσω το σπίτι..

Βαριόμουνα να βάλω καφέ στην καφετιέρα.. :wall:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις μου κάνει "Δεν μπορώ να σου πω πολλά τώρα, αλλά πάρε αυτό". Το κοιτάω και είναι fb, η γκόμενα άφαντη. Πόσο αντικοινωνικοί πιά που φοβόμαστε να πούμε κάτι ή να μιλήσουμε με ένα άτομο; Αντικαυλωτικό - αντιερωτικό κάργα. Αν το είχα δει πριν φύγει θα την προλάβαινα, με τηλ. θα την έπαιρνα. Τί να το κάνω αυτό το σκατό. Κι αν δεν είχα facebook [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] ; Το κιν. είναι ακόμα το καθολικό μέσο επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Το facebook το μπλοκάρεις ποιο εύκολα από το τηλέφωνο. Επίσης το facebook δεν σε ξυπνάει στις 4 το πρωί να του δώσεις μια δεύτερη ευκαιρία.

χαχαχα ωρέ έχεις ένα point τώρα. :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Πόσο αντικοινωνικοί πιά που φοβόμαστε να πούμε κάτι ή να μιλήσουμε με ένα άτομο; Αντικαυλωτικό - αντιερωτικό κάργα.

Ώπα κάτσε. Το να σου μιλήσει πρέπει να συμπεριλαμβάνει και καυλωτική/ερωτική χημεία?

Και γιατί πρέπει να μην φοβάται? Φυσιολογική αντίδραση ειναι ο φόβος, δεν είναι κάτι το κακό όπως λανθασμένα υποννοείς.

ΥΓ. Είσαι αχάριστος. Η κοπέλα σε πλησίασε για να γνωριστείτε και όχι για να αγοράσει εισιτήρια μπάντας από σένα :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.