Jump to content




DJD

Recommended Posts

[Από το πρωΐ κάνω επιλογή φωτογραφιών από το Super Paradise (Mykonos) για να τις δώσω στον ιδιοκτήτη...

Πω πω κ*******κιαααααααααα

Έχουν τρελαθεί τα μάτια μου...

Κάθε 5-6 λεπτά σταματάω και χαζεύω κάνα email για να ηρεμώ...Έχω κάνει πόσα τσιγάρα από το πρωΐ.. αν είναι δυνατόν...]

Link to comment
Share on other sites

[Από το πρωΐ κάνω επιλογή φωτογραφιών από το Super Paradise (Mykonos) για να τις δώσω στον ιδιοκτήτη...

Πω πω κ*******κιαααααααααα

Έχουν τρελαθεί τα μάτια μου...

Κάθε 5-6 λεπτά σταματάω και χαζεύω κάνα email για να ηρεμώ...Έχω κάνει πόσα τσιγάρα από το πρωΐ.. αν είναι δυνατόν...]

Εγώ βλέπω τις χθεσινοβραδινές.. Έχω πεθάνει στο γέλιο :rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Δώστε κάπου κάτι για να ανεβάσω μερικές πιο μετά, που να επιτρέπει NSFW και όποιος θέλει στέλνει πμ να πάρει λινκ του φάκελου.

Rapidshare ας πούμε?

imgur: the simple image sharer

περιμενουμε ;p

Link to comment
Share on other sites

dafuq? Σου δώσαν νεραϊδόσκονη;; :upside:

Ρε άσε.. όταν βγήκαμε από το 1ο δε μπορούσα να περπατήσω, 1η φορά τέτοιο πράγμα :rofl:

Α BTW το 1ο από τα καλύτερα, αν όχι το καλύτερο club που έχω πάει. Κάτω από 2.5€ το ποτό. :)

Link to comment
Share on other sites

imgur: the simple image sharer

περιμενουμε ;p

Είσαι σίγουρος ότι μπορώ να τις βάλω σε ένα φάκελο εκεί ? Και να σας δώσω το λινκ του φάκελου και να τις δείτε όλες...

Μην ψάχνω τα λινκς των φωτογραφιών ένα ένα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.