Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εντάξει πήρα τηλ. στο ΙΚΑ και η υπάλληλος πρέπει να είχε και κάποιον άλλον μπροστά της, βιαστικό, ο οποίος της ζητούσε να παρατήσει εμένα που ήμουν στο τηλ. και να ασχοληθεί με αυτόν. "Πες του ότι έχεις έναν γέρο άνθρωπο που πρέπει να εξυπηρετήσεις άμεσα". Τα συγχαρητήριά μου στην υπάλληλο που δεν μάσησε και του έλεγε ότι "Δεν μπορώ να πω κάτι τέτοιο" και με εξυπηρέτησε μια χαρά. Όλος ο διάλογος πέρναγε από το τηλέφωνο (κυρίως αυτά που του έλεγε αυτή).

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν μου φαινόταν για νέα από την φωνή της. Και προφανώς το ζώο ήταν ο άλλος που θα πάει μετά στο καφενείο και θα λέει για τους δημόσιους υπαλλήλους που "όλη την ώρα μιλάνε στο τηλέφωνο".

Link to comment
Share on other sites

Παίδες γιατί έχει κλειδωθεί το battlefiled 3 thread? link

Δεν έπεφταν κανονιές σήμερα,ήσυχα παίζαμε. :p

υ.γ. :Ξέρω όχι ερωτήσεις στο ποθ,αλλά δεν ήξερα που να απευθυνθώ.

nvm:μόλις άνοιξε

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα περιοδικά 2-3ετίας που βρίσκεις στους χώρους αναμονής ιατρών/οδοντιάτρων το έχετε συναντήσει.

Σήμερα πάω να περάσω ΚΤΕΟ το αυτ/το, και περιμένοντας στον προθάλαμο βλέπω τι?

Evo magazine τεύχος Νο.11 του 2003 παρακαλώ!:hehe: Φρεσκότατο!:p Δεν ντρέπονται που τα βάζουν ήθελα να 'ξερα?:TD:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα περιοδικά 2-3ετίας που βρίσκεις στους χώρους αναμονής ιατρών/οδοντιάτρων το έχετε συναντήσει.

Σήμερα πάω να περάσω ΚΤΕΟ το αυτ/το, και περιμένοντας στον προθάλαμο βλέπω τι?

Evo magazine τεύχος Νο.11 του 2003 παρακαλώ!:hehe: Φρεσκότατο!:p Δεν ντρέπονται που τα βάζουν ήθελα να 'ξερα?:TD:

Περιοδικό να'ναι κι ο,τι να'ναι!

Link to comment
Share on other sites

Μη λες περιοδικά και τρόμαξα προχτές, πήγε η μάνα μου να πετάξει κοντά στα 30 περιοδικά και έπαθα καρδιακό. :hehe:

Πάω στη σακούλα σκουπιδιών και τα βλέπω μαζί με άλλα παλιόχαρτα. Δεν ντρέπεται ήθελα να ξερα. :p

Link to comment
Share on other sites

Παίδες γιατί έχει κλειδωθεί το battlefiled 3 thread? link

Δεν έπεφταν κανονιές σήμερα,ήσυχα παίζαμε. :p

υ.γ. :Ξέρω όχι ερωτήσεις στο ποθ,αλλά δεν ήξερα που να απευθυνθώ.

nvm:μόλις άνοιξε

Κατά λάθος κλειδώθηκε :)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες γιατί έχει κλειδωθεί το battlefiled 3 thread? link

Δεν έπεφταν κανονιές σήμερα,ήσυχα παίζαμε. :p

υ.γ. :Ξέρω όχι ερωτήσεις στο ποθ,αλλά δεν ήξερα που να απευθυνθώ.

nvm:μόλις άνοιξε

φασισμός στο battlefiled 3 thread σήμερα απαγορεύονται τα Post εκεί!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.