Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αμα θες να παρεις τιποτα περιεργο (call me weed), δε χρειάζεται επωνυμία :p

Είμαι σε ηθικό δίλλυμα ένα μήνα τώρα πάνω στο θέμα..

Βλέπεις εδώ

<----

δεν είναι παράνομο, από την άλλη, ποτέ δεν κάπνιζα και ποτέ δεν ήθελα να δοκιμάσω οτιδήποτε σε ναρκωτικό..

Από την άλλη.. μονο εδώ μπορώ, και σε βόλτα από την περιοχή είδα τον κόσμο απλά να στρίβει μαζί με τον καφέ του μέρα μεσημέρι, σε party πολλές φορές, με πιάνει το λιβάνι, είναι τελοίως φυσιολογικό εδώ.. Αλλά...

Any advices?

Link to comment
Share on other sites

Είναι μια λύση, αλλά δε την πολυ-συμπαθώ...

Ιδιοτροπίες...

:hehe:

Το extension στον chrome είναι απλό και διακριτικό.

Και στον firefox βλέπω ότι υπάρχει αντίστοιχο.

εκτός κι αν χρησιμοποιείς IE

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε ηθικό δίλλυμα ένα μήνα τώρα πάνω στο θέμα..

Βλέπεις εδώ

<----

δεν είναι παράνομο, από την άλλη, ποτέ δεν κάπνιζα και ποτέ δεν ήθελα να δοκιμάσω οτιδήποτε σε ναρκωτικό..

Από την άλλη.. μονο εδώ μπορώ, και σε βόλτα από την περιοχή είδα τον κόσμο απλά να στρίβει μαζί με τον καφέ του μέρα μεσημέρι, σε party πολλές φορές, με πιάνει το λιβάνι, είναι τελοίως φυσιολογικό εδώ.. Αλλά...

Any advices?

Ε δοκίμασε να σου φύγει η περιέργεια δεν θα πάθεις τπτ, πολύ πολύ να ξεραθείς στον ύπνο

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε ηθικό δίλλυμα ένα μήνα τώρα πάνω στο θέμα..

Βλέπεις εδώ

<----

δεν είναι παράνομο, από την άλλη, ποτέ δεν κάπνιζα και ποτέ δεν ήθελα να δοκιμάσω οτιδήποτε σε ναρκωτικό..

Από την άλλη.. μονο εδώ μπορώ, και σε βόλτα από την περιοχή είδα τον κόσμο απλά να στρίβει μαζί με τον καφέ του μέρα μεσημέρι, σε party πολλές φορές, με πιάνει το λιβάνι, είναι τελοίως φυσιολογικό εδώ.. Αλλά...

Any advices?

Ε εντάξει δεν είναι τίποτα. Σίγουρα έχεις τον πλήρη έλεγχο του εαυτού σου και αν δεις ότι πάει να σου γίνει (κακή) συνήθεια το κόβεις. Εύκολο είναι. Άλλοι το κόβουν ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.

Μετάφραση: Η περιέργεια σκότωσε την γάτα.

Μετάφραση στην μετάφραση: Καλύτερα να μην δοκιμάσεις τίποτα. Εμπειρίες μπορείς να αποκτήσεις πολλές σε μια ζωή. Αυτή του καπνίσματος δεν νομίζω ότι είναι από αυτές που έχουν να σου προσφέρουν κάτι. Ίσως μερικές τσίχλες νικοτίνης....

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν μιλάω για απλό τσιγάρο, προφανώς δεν μιλάω για νικοτίνη, και νομίζω έχω τον αυτοέλεγχο να μην το κάνω καθημερινά ή ούτε καν εβδομαδιαία και να μην γίνω junkie .

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ μιλάω για απλό τσιγάρο. Θεωρητικά, απλά αν συνηθίσεις στην ιδέα να καπνίζεις εδώ και εκεί σπανίως και αραιά με τον καφέ π.χ., όταν γυρίσεις Ελλάδα και δεν βρίσκεις καλό, φτηνό, νόμιμο γρασίδι, μπορεί να πας σε τσιγάρο. Βέβαια τώρα έχουμε και τα ηλεκτρονικά τσιγάρα οπότε μπορείς να αποφύγεις τα κλασικά με τις πίσσες τις νικοτίνες κ.τ.λ.

Αλλά εντάξει, it's your call, not mine και δεν είχα στο μυαλό μου junkies κ.τ.λ.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν μιλάω για απλό τσιγάρο, προφανώς δεν μιλάω για νικοτίνη, και νομίζω έχω τον αυτοέλεγχο να μην το κάνω καθημερινά ή ούτε καν εβδομαδιαία και να μην γίνω junkie .

Αγόρασε ένα ατομικό κέικ, πήγαινε σπίτι σου και φάε το μισό. Μην μπλέξεις με το τσιγάρο

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν μιλάω για απλό τσιγάρο, προφανώς δεν μιλάω για νικοτίνη, και νομίζω έχω τον αυτοέλεγχο να μην το κάνω καθημερινά ή ούτε καν εβδομαδιαία και να μην γίνω junkie .

Η λύση είναι πολύ γευστική [ame=http://www.youtube.com/watch?v=9B2C1HNJU4A]CunninLynguists - "Never Come Down (The Brownie Song)" [MUSIC VIDEO] - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

Εχτές μου έκαναν πλύση εγκεφάλου στη δουλειά για την αρχαία εξωγήινη τεχνολογία. Πλέον γνωρίζω ότι:

α) Η τεχνολογική και πολιτισμική πρόοδος των αρχαίων Ελλήνων οφείλεται σε επίσκεψη εξωγήινων.

β) Το 12θεο είναι ο τρόπος των αρχαίων να ερμηνεύσουν τους εξωγήινους

γ) Οι πυραμίδες ήταν εξωγήινα κτίρια ασύρματης μεταφοράς ενέργειας

Bonus

δ) Ο Χριστός είναι αποτέλεσμα εξωσωματικής γονιμοποίησης

aliens-meme.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.