Jump to content




DJD

Recommended Posts

Είναι φαντάζομαι από τις γνωστές εξυπνάδες που πετάνε μερικοί στην προσπάθειά τους να το παίξουνε κουλ-συνεργάσιμοι-επικοινωνιακοί. Έχω ακούσει πολλά τέτοια. :TD:

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ευτυχισμενος!!! Μολις βρηκα ενα 50ευρω μεσα στο πορτοφολι μου ενω εψαχνα κατι καρτες... Ουτε που θυμαμαι απο ποτε το ειχα χωσει εκει μεσα:banging:

Αα ναι ε?

Ολα στο παππου...

Link to comment
Share on other sites

Eίχα πάει να πάρω επίγειο αποκωδικοποιητή και o άνθρωπος μου έδωσε κατα λάθως δορυφορικό. Εγώ μέχρι να το καταλάβω τον είχα ανοίξει, δεν τον έβαλα όμως στη πρίζα.

Παίρνω τηλέφωνο του λέω το και το και θέλω να τον επιστρέψω.

-Και γιατί δεν παίρνεις ένα πιάτο, φτηνά τα έχω.

-Μα εγώ επίγειο ήθελα, δε θέλω να μπω σε άλλα έξοδα.

-Μα δεν έχει επίγειο σήμα στη Κρήτη, δεν είστε από εδώ δεν το ξέρετε;

-Το ξέρω αλλά δε με νοιάζει, εγώ θέλω έναν επίγειο.

-ΕΕΕΕ επιστροφές δε γίνονται!

-ΠΩΣ;

-Ναι γιατί μπορεί να έχετε πειράξει το firmware.

-Mα σας είπα δε μπήκε καν στη πρίζα, μόνο οι συσκευασίες ανοίχτηκαν και δεν πειράχτηκε τίποτα άλλο.

-Εγώ δε μπορώ να το ξέρω αυτό.

-Να σας το φέρω να το δείτε;

-Σας είπα επιστροφές δε γίνονται γιατί μου είναι κόπος να το συνδέσω εγώ και να κοιτάξω το firmaware! (BZΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΜΠΟΪΝΓΚ)

-ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΣΚΑΣΑ 3 ΜΕΡΟΚΑΜΜΑΤΑ, ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΥΡΙΟΙ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΣΤΕ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΗΤΑΡΑΣ;!;!

-...

-...

-Εεεεε καλά περάστε όποτε μπορέσετε να φέρετε το μηχάνημα να το κοιτάξω, και αν μου λέτε ποιον επίγειο θέλετε να τον παραγγείλω από Αθήνα...

Έγινε επεξεργασία από bezdim
Link to comment
Share on other sites

Η ο κοσμος εχει χαζεψει πληρως, ή μου πεφτουν ολοι οι ζαβοι, δεν εξηγειται αλλιως. Παω σε ενα μαγαζι με βιομηχανικα αερια, του λεω εχω την ταδε φιαλη, μπορειτε να μου τη γεμισετε? Απαντηση: "Αν ειστε πελατης, ναι". Δηλαδη τι αλλο θα μπορουσα να ειμαι? Ευγενικος κλεφτης?

Απλά είσαι προκατειλημμένος αρνητικά.

Έχει να κάνει με την παλιά μπουκάλα που τους πας.

Link to comment
Share on other sites

Brace yourselves

Redbull stratos posts are coming

Εντωμεταξύ μου το λένε και το πρωτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν μήπως κόλλησαν μια Lancia Stratos σε κανένα αεροπλανάκι και κάνουν κόλπα.... :tomato:

Μετά ακούω ότι ο felix (ο πιλότος; ) πετάει κλπ

Και λέω ποιος felix;

Αυτός;

[ame]

[/ame]

:hang3:

Έγινε επεξεργασία από bezdim
MOAR QUALITY
Link to comment
Share on other sites

Brace yourselves

Redbull stratos posts are coming

Εχει καθυστερήσει?

https://www.youtube.com/user/redbull/featured εδω δεν διχνει κατι...

Η σελιδα της red bull εχει ddos'ed

Πήγες και 68κ τώρα. Τοίχος έγινες :hehe:

θα βαλω τα μπρατσακια που ειχα μικρός οταν μάθαινα κολύμπι :clap:

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Τι μπορει να ειχε η μπουκαλα? Ισα ισα που ηταν και προσφατως αναγομωμενη. Ολες οι ιδιες ειναι, και σε κακο χαλι (ειδα και τις δικες του).

Πρέπει να της κάνει έλεγχο.

Μπορεί να είχες διαφορετικό αέριο και να την έβαψες ή να την είχες (όπως εγώ ασετιλίνη - οξυγόνο) 10 χρόνια. Αν είσαι πελάτης δηλαδή είναι δικιά τους η μπουκάλα, κάπως εξασφαλίζονται.

Λέμε τώρα

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια και εγω μe FF ειμαι και μια χαρα κανει streaming.Απλα δεν λενε να ξεκινησουν.

Live Now! - Red Bull Stratos - freefall from the edge of space - YouTube

δείτε το από εδώ. πάει για 17:30 GMT δλδ 20:30 για εμάς

A thnks και ηθελα να ρωτησω τι ωρα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Στον χάρτη όμως σε κάθε σημείο που έγινε αναφορά διαφθοράς δεν υπάρχει περιγραφή. Δηλαδή στην οδό Χ με αριθμό 41 στον Κολωνό, ας πούμε, δεν πρέπει να ξέρω ποιό μαγαζί είναι πριν πάω; (αν είναι μαγαζί)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.