Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αποσυγκοληση κανει ; :hehe:

Φφφφ ειμαι φεστος παλας και δεν εχει 3 θεσεις να κοιμηθω ...:( τι να κανουν 2 αεροπορικες θεσεις για τη κορμαρα μου :p ....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Άκυρη ημερομηνία για να μην έχει χώρο. Έψαξες στους καναπέδες μπροστά από τα VIP?

(ποτέ δεν έπιανα 3 αεροπορικές θέσεις, πάντα, στο σαλόνι ή στο πάτωμα.)

Link to comment
Share on other sites

Nαι μόνο που ο SirDiman ήταν σπίτι ελέω καλοκαιριού και λογικά θα έγινε τετράπαχος από το σπιτικό φαγήτο.

Τώρα με κάρτα σίτισης θα στρώσει κορμί πάλι :toomuchne

Πηρα 3 κιλα ( 65->68), ερεψα

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] ναι δε ξερω τι παιζει τελευταια, παντως πατωμα πολυ σπανια δε μπορω, ιδικα αν εχω μαθημα μετα :p

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να πω οτι εκανα abuse την μαγιονεζα(του lidl) με μαυρο ψωμι homemade σε φαγητα οπως μπριαμ, ψαρικα και ομελετα σε πιτα +γκουντα μπαχαρικα ντοματα (επικ επικ).

Απο γευματα 3-4 φορες τη μερα σε σχεση με τα 2 της λεσχης, πετσα παντα ξεσκιζα απο τα κρεατα και τα ψαρια :p

Εε αυτα.,θελα να παω παλι 70 και να αρχισω γυμναστηριο ...:smoke:

Link to comment
Share on other sites

Είχες χάσει για κάποιον λόγο κιλά ή τώρα θες να τα φτάσεις;

Πρόσεχε πώς θα το πετύχεις. Αν και δεν το είχα στόχο απ' τα 65 πήγα 75 σε 4 μήνες και η κοιλιά είναι εμφανέστατη τώρα. Δηλαδή μην το κάνεις ανορθόδοξα σαν εμένα (φαϊ του σκασμού - μπίρες)

Ο κολλητός μου είναι 110 και δεν έχει μπούτι σαν το δικό μου. :p

Link to comment
Share on other sites

τι 71-72; άρρωστοι είστε ή νάνοι; :patsak:

Είναι το κατάλληλο βάρος για κάποιον ύψους 1.70-1.77.

Εγώ είμαι 1.75. Εκτός κι αν είσαι 1.90 και μας λες νάνους, γιατί φυσιολογικό με θεωρώ. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.