Jump to content




DJD

Recommended Posts

κοίτα να δεις ε...

Έγινε μία σύλληψη και μας έπρηξαν στη "σάτιρα"...

Εδώ οι άλλοι έκαψαν ανθρώπους ζωντανούς για γελοιογραφίες και δεν ακούστηκε κιχ.

Όχι άλλος αυτο-ρατσισμός...

quiz:

Αν ήταν ο Μπόρατ μαύρος θα ήταν ρατσιστικό?

Link to comment
Share on other sites

είδα στο yt κάποιον που μαχαιρώνει την γυναίκα του δημόσια και χαβαλές γύρο γύρο (ισλάμ κτλ)...

Δηλαδή τι φρίκη είναι αυτή ρε γμτ.. ξεφτίλα..

Αυτός που κάνει κάτι τέτοιο γιατί τον αφήνουν να ζει και δεν του κάνουν τα ίδια και χειρότερα.

έχω χάσει τα λόγια μου..

Link to comment
Share on other sites

Ήσουν στην έκθεση; Πήγα σήμερα στις 6 και πραγματικά είχε πολύυ κόσμο. Το καλύτερο περίπτερο του Σαμαρά, βεβαίως, βεβαίως!!! !!! !!!
Είχε τίποτα ενδιαφέρων;

Έχει πολλά και διάφορα.

Τραγικός κόσμος...(εννοώ σε ποσότητα...απίστευτο νούμερο) και χωρίς γνώση.

και αύριο εκεί θα είμαι.γιουχουυυυυ... :/

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 20 μέρες που χρησιμοποίησα τον Chrome στο Thelab και 1-2 άλλα sites κάνοντας χρήση και 3-4 πρόσθετων που παίζουν και στον Firefox το συμπέρασμα είναι το εξής.

Πολύ υπερεκτιμημένος ο Chrome με πολύ μέτριο ορθογραφικό έλεγχο και σπαστικά αργό edit window, τα πρόσθετα να δουλεύουν και να μην δουλεύουν και κάποια gif animations στο thread με τα αστεία μία να παίζουν μία να μην παίζουν, ίσως λόγω του τρόπου που επεξεργάζεται/εμφανίζει τις σελίδες ο browser. Πάντως είναι ποιο γρήγορος από τον firefox στο φόρτωμα, αλλά τι να το κάνεις; Σου εμφανίζει σε χρόνο dt της σελίδα και μέχρι εκεί είναι η χαρά. Μετά αρχίζουν τα άκυρα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πολλά και διάφορα.

Τραγικός κόσμος...(εννοώ σε ποσότητα...απίστευτο νούμερο) και χωρίς γνώση.

και αύριο εκεί θα είμαι.γιουχουυυυυ... :/

Και επαναλαμβάνω: Το περίπτερο του Σαμαραααά....

Pics or it didn't happen κι έτσι.....

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 20 μέρες που χρησιμοποίησα τον Chrome στο Thelab και 1-2 άλλα sites κάνοντας χρήση και 3-4 πρόσθετων που παίζουν και στον Firefox το συμπέρασμα είναι το εξής.

Πολύ υπερεκτιμημένος ο Chrome με πολύ μέτριο ορθογραφικό έλεγχο και σπαστικά αργό edit window, τα πρόσθετα να δουλεύουν και να μην δουλεύουν και κάποια gif animations στο thread με τα αστεία μία να παίζουν μία να μην παίζουν, ίσως λόγω του τρόπου που επεξεργάζεται/εμφανίζει τις σελίδες ο browser. Πάντως είναι ποιο γρήγορος από τον firefox στο φόρτωμα, αλλά τι να το κάνεις; Σου εμφανίζει σε χρόνο dt της σελίδα και μέχρι εκεί είναι η χαρά. Μετά αρχίζουν τα άκυρα.

Ούτε εμένα μου αρέσει.. Πραγματικά το βρίσκω ΠΟΛΥ δύσκολο να αλλάξω τον Φίφη.

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη φορά που κάνω format σε ξένα pc με (S)vista σε Win7 και στο τέλος όλα τα αρχεία τους έχουν μείνει ανέπαφα και προσβάσιμα από το νέο λειτουργικό. Η πλάκα είναι ότι ποτέ δεν τους δίνω ελπίδες. :p

Κάνουν auto backup τα άτιμα;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.