Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έχουμε μικροκύματα, τι θα ήθελες να μάθεις; :p

Έχουν πολύ καλές σε τιμές σε ψυγεία, κουζίνες κτλ και τα energy ratings ειναι πολύ ψηλά αλλά δε ξέρω τίποτα για αυτές. Σας έχει βγάλει τίποτα προβλήματα;

Τέτοιες συσκευές εννοείς;

HotPoint

:p Όχι τέτοιες: Hotpoint

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μισό πτώμα πάω να αράξω κανένα μισάωρο να κάνω ένα defrang στο σκληρό μου και μία αναζήτηση και κάτι ψηλό διαγραφούλες για να κάνω επανάληψη για αύριο !!!

άντε να τελειώνω βαρέθηκα !!!

Link to comment
Share on other sites

Κάηκε πανηγυρικά το φουρνάκι μικροκυμάτων. Οταν λεω πανηγυρικά εννοώ οτι μετα το μεγάλο τσαφ, το έχω βγάλει εξω εδω και ενα μισάωρο και συνεχίζει να καπνίζει...

Dafuq :hehe:

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανένα σάιτ, που να εξηγεί πως συμπεριφέρονται διάφορα κυκλώματα (π.χ. τάση στα άκρα διόδου, αντίστασης κλπ); Το σίχαμα που έχουμε για βιβλίο ούτε που αναφέρει κάποιο σχετικό παράδειγμα, και το να εξηγείς κάτι που το έμαθες εμπειρικά, μέσω τηλεφώνου είναι δύσκολο, οπότε κάθε διδακτικό βοήθημα, δεκτό :p

Πέρσυ στο 1ο εξάμηνο στο τει ασχοληθήκαμε με ενα προγραμματάκι που πιστευω θα σε βοηθούσε..το μάθημα αφορούσε την Ηλεκτρονική Φυσικη..και περιλάμβανε τα παντα ;) απο βδομάδα που επιστρέφω θα στο δείξω γιατι τωρα τα εγκεφαλικά κυταρα εχουν καει :p

Link to comment
Share on other sites

Κάηκε πανηγυρικά το φουρνάκι μικροκυμάτων. Οταν λεω πανηγυρικά εννοώ οτι μετα το μεγάλο τσαφ, το έχω βγάλει εξω εδω και ενα μισάωρο και συνεχίζει να καπνίζει...

Dafuq :hehe:

Μητσο πες την αληθεια

δοκιμασες να στριμωξεις μεσα το "κατοικιδιο" να δεις εαν χωραει καλου κακου για καμια νυχτερινη λιγουρα?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.