Jump to content




DJD

Recommended Posts

έχει ανοίξει στα Χανια μία pizzaria που δίνει πακέτο και έχει 2 stand για να κάτσεις δηλαδή μικρό μαγαζί αλλά κάνει απίστευτη pizza και σε πολύ καλή τιμή

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν για μεταφορα χρηματων μεσω διατραπεζικης επιταγης υπαρχει καποια προμηθεια; Και αν ναι ποσο ειναι αυτη ;

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

νομίζω είναι 1 €, εγώ μεταφέρω από λογαριασμό της Εθνικής , που μπαίνει μισθός μηνιαίος σε τραπεζικό λογαριασμό της eurobank ,Και απο εκεί πάει e-banking Μέσω statement/επιταγής και μου παίρνει 0.50 € . :yu:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω βρήκα rom που θα μου κάνει συντροφιά για πολύ καιρό. Paranoid Android :D Δείχνει πολύ καλό, πλήρως παραμετροποιήσιμο, και αν σε βάθος χρόνου αποδειχτεί και σταθερό, δεν βρίσκω κανέναν λόγο να το αλλάξω. Επίσης, Jelly Bean FTW :magic:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω βρήκα rom που θα μου κάνει συντροφιά για πολύ καιρό. Paranoid Android :D Δείχνει πολύ καλό, πλήρως παραμετροποιήσιμο, και αν σε βάθος χρόνου αποδειχτεί και σταθερό, δεν βρίσκω κανέναν λόγο να το αλλάξω. Επίσης, Jelly Bean FTW :magic:

Για τη Nexusαρα μιλάμε;

Που λεφτά για Nexus ρεεεε :hehe: Ένα desire έχω... Ευτυχώς έχει κυκλοφορήσει πολύ και οι δυνατότητες σε rom είναι πολλές :) Τώρα που το σκέφτομαι, μπορείς να το πεις και nexus. Ίδιο hardware με το Nexus One έχει :p

Έγινε επεξεργασία από qbiefox
Link to comment
Share on other sites

Καταραμένο Carrefour τσέκαρε τουλάχιστον όταν σου επιστρέφουν κάτι ότι είναι κομπλέ! (σφραγισμένο με ταινία από καθυστερημένο πιθανόν υπάλληλο ασύρματο πληκτρολόγιο από το οποίο έχει βουτήξει τον δέκτη και τις μπαταρίες το ζώον που το είχε πάρει πριν από εμένα και το επέστρεψε)

Τακτικές Π από τα Carrefour? Δεν λέω οι άνθρωποι με την συγνώμη στο στόμα, με πρώτο σκοπό την εξυπηρέτηση και επιστροφή χρημάτων και όλα τσακ μπαμ, αλλά και το δεύτερο τεμάχιο ήταν ταλαιπωρημένη και σφραγισμένη με ταινία η συσκευασία, με τις μπαταρίες μέσα, αλλά και πάλι χωρίς τον δέκτη, οπότε άχρηστο. Μιλάμε για σουπερμαρκετ. Δεν έχουν λόγο να σου δεσμεύσουν τα λεφτά με μορφή πιστωτικού μιας και τι στο καλό, ένα γάλα δεν θα πάρεις; Προσωπικά πήρα τα λεφτά και αντίος. Αλλά ατυχία διότι ήταν καλή ευκαιρία. Full πληκτρολόγιο και όχι τίποτα mini, με αρκετά extra πλήκτρα, ασύρματο και τζάμπα, 8€.

Και αν είστε κοντά στο carrefour Αγίων Αναργύρων, ψάχνετε για Xbox 360 και σας αρέσει ο τζόγος, έχει ένα χύμα στα 99€.

Link to comment
Share on other sites

πάνω που πάει να γίνει κανένα καλό σκηνικό,να ανάψουν λίγο τα αίματα,να μαλλιοτραβηχτούν μερικοί

να ζήσουμε μερικές epic στιγμές και εμείς του off topic,πάει ο RootX και το κλειδώνει.....

άτιμη κοινωνία :upside:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.