Jump to content




DJD

Recommended Posts

Συμπέρασμα: Οι καλύτερες ώρες έμπνευσης είναι αυτές που διαβάζεις για τη σχολή ή το σχολείο και εκείνες του καμπινέ. Τελοc. :hehe:

για κάποιο λόγο, η περίοδος της εξεταστικής του Σεπτέμβρη -κυρίως-, πυροδοτεί τη δημιουργικότητα των φοιτητών. Η εξεταστική αυτή καθ'αυτή, από την άλλη, τη σκοτώνει.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από χρόνια με άφησε το λαπτοπι από μνήμες. Αντί να αρχίσω τα memtest όπως κάποτε, απλά έπιασα άλλες από το συρτάρι και τις άλλαξα.

Γεράματα :lazy:

join the club.

Οταν δεν εχεις χρημα ή διαθεση ...:hi:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχασα την ταυτοτητα μου σημερα.

πηγα στην αστυνομια και το δηλωσα και εκλεισα ραντεβου για καινουργια.

Το θεμα μου ειναι τι μπορει να κανει καποιος με την παλια μου ταυτοτητα (δεν εχω καποιον λογαριασμο σε τραπεζα ή κατι στο ονομα μου κλπ.)

Και σε αυτα που θελει για να την βγαλω ελεγε "παραβολο δημοσιου 9ευρο"

αυτο θα παω να το παρω απο το ταμειο της εφοριας ?

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο αστυνομικο τμημα που ανοικουμε και δεν μου ειπαν κατι.

Το θεμα ειναι οτι επειδη βιαζομαι και την χρειαζομαι δεν μπορω να καθομαι και να περιμενω να την βρω ή να την βρει καποιος αλλος.

Link to comment
Share on other sites

Nαι DDR2. Έχει από όλα το συρτάρι, ο ρακοσυλλέκτης μέσα μου δικαιώθηκε. :hehe:

Εδώ εγώ χάρηκα που χάλασαν τα Steelseries...

...δικαιώθηκα για την γκρίνια που άκουγα από την κοπέλα μου για το πως ξεσκονίζει άδεια κουτιά XD

Link to comment
Share on other sites

Μετά από χρόνια με άφησε το λαπτοπι από μνήμες. Αντί να αρχίσω τα memtest όπως κάποτε, απλά έπιασα άλλες από το συρτάρι και τις άλλαξα.

Γεράματα :lazy:

ασε που ο ρομαντικος μπλε φωτισμος του memtest στο δωματιο

μπορει να ξυπνησει και τπτ αλλα ενστικτα στο ετερον ημισυ

και ποιος εχει ορεξη βραδιατικα για τετοια οταν το λαπτοπι δεν δουλευει....

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

good morning

Με ενοχλούν τα μέλη που επιμένουν ότι με ξέρουν καλύτερα από εμένα και άρα πρέπει να αποδεχτώ τις δικές τους απόψεις.

yanni: οι άλλοι τον ξερουν καλύτερα

(με αντίστοιχο ηχητικό εφε στο σλογκαν)

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.