Jump to content




DJD

Recommended Posts

Κάποιος πήγε να διαρρήξει μάλλον ένα κομμωτήριο στη γειτονιά μου και τώρα ακούγεται ένα συνεχόμενο και διαπεραστικό "ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι"

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο...

Ξέχασαν βέβαια να αναφέρουν πως μόλις βγει το HTC TWO X5, δεν θα βγάζουν ποια updates για αυτό, γιατί θα είναι παλιό και θα μειώνεται η εμπειρία του χρήστη με το HTC Sense 5.0...

Link to comment
Share on other sites

υιοθέτησα μερικά κ***παιδα στο skyrim και μου

έχουν βγάλει την πίστη.μια τα τρώνε τα ποντίκια,μια γίγαντες μια δεν αισθάνονται καλά

εχω παρατήσει τα side για να ασχολούμαι μαζί τους

respect στους real life μπαμπάδες αλλά δεν θα πάρω ktybb :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.