Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αυτό έγινε με 10-15 λεπτά καλής βροχής.

52333d1347891983-peite-o-ti-thelete-4-0-talklab-wet-road.jpg

Για μας το κανουν για να κυκλοφορουμε ανετα με κανο!που ειναι οικονομικο κιολας!

και αργοτερα θα βαλουν και τελη κυκλοφοριας και σε αυτα

Link to comment
Share on other sites

:-O

Ανοιχτό φρεάτιο ούτε για δείγμα?

Περιοχή?

Σύνορα Ίλιον - Καματερό (Παλιά το κομμάτι του Ίλιον ανήκε στην Πετρούπολη). Φτιάξανε αποχετεύσεις πριν μερικά χρόνια. Αλλά που μένουμε είπαμε;

Στην Ελλάδα.

Οπότε;

Οπότε τα αντιπλημμυρικά τα φτιάξανε μέχρι 50 μέτρα ποιο κάτω. Υπάρχουν άλλα 150 μέτρα δρόμου μέχρι τους πρόποδες του λόφου, χωρίς αντιπλημμυρικά.

Και επειδή ο δρόμος αυτός δεν συνεχίζει ευθεία κάτω διότι κάποιος είχε προλάβει να χτίσει πριν μπει στο σχέδιο πόλης (ή απλά είχε φίλο δήμαρχο), αυτός ο κάποιος έχει φτιάξει κανονικό φράγμα. Τώρα η φωτογραφία είναι με λιγότερη βροχή και από εκεί πέρα ξεκινάνε τα αντιπλημμυρικά. Οπότε φανταστείτε πως ήταν πριν μερικά χρόνια όταν δεν υπήρχαν αυτά τα αντιπλημμυρικά. Απλά δεν κοιμόταν όταν είχε δυνατή βροχή.

52334d1347897611-peite-o-ti-thelete-4-0-talklab-wet-road2.jpg

[attach]52334[/attach]

post-188-1416076596,779_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Και στα Σεπόλια σ' εμάς έτσι είναι όταν βρέχει γερά.

Όταν πήγαινα Γυμνάσιο, στο συγκεκριμένο τετράγωνο το πρόβλημα ήταν εξωφρενικό. Όλοι οι δρόμοι γύρω από το σχολείο γίνονταν ποτάμι κανονικό και το νερό έφτανε ως τη γάμπα σχεδόν. Πήγαινα στο δημοτικό δίπλα και πηδούσα τα κάγκελα. :nada:

Ελλαδάρα και "ευρωπαϊκή" πρωτεύουσα! :worship:

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρα το log του wifi μου, άσχετος του πως έχω pass, βρήκα καμια εκατοσταριά αιτήσεις σύνδεσης από τους τσαμπατζήδες γείτονες...

...ψήνομαι άνετα να παραγγείλω ένα pineapple και όταν συνδεθούνε στο ανοιχτό wifi μου, να αρχίσω να τσιμπάω κωδικούς από τα FB τους και άμα έχουν και internet banking ακόμα καλύτερα.

γύφτοι!

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορούν εδώ και 2 μέρες topless φωτογραφίες της Kate Middleton και δεν το έχω πάρει χαμπάρι.

Μα καλά ΠΟΥ ζω; :hehe:

Έχουν βγει, αλλά δεν ξέρω αν οι λίγες -κακής ποιότητας που έχω δει- είναι το "πράγμα"

(περιμένω ΡΜ :D)

Link to comment
Share on other sites

Ας παραβλέψουμε το ζήτημα της ερώτησης στο ΠΟΘ, και να πούμε CD;

Να πνιγείς στην κακία σου

Oppa. :p
CD single των PSY ???

yep. Όλο το άλμπουμ είναι:p

FlcXQl.jpg

Gangnam style κατευθείαν από το Gangnam :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.