Jump to content




DJD

Recommended Posts

Myralis ,ναι e34 τεχνικα δεν ειναι δικο μου (akoma :p)

Petros, με τους σκληρους τι εκανες ; Ειμαι αθηνα τωρα αν θες backup. Ασε εχω να βαλω και Τα φιμε, δε παλευεται :ρ εχουμε και ενα ασπρο σουζουκι αλτο της γιαγιας και του εβαλα ζελατινες 15αρες και ειναι κατραμι :ρ το εχω πει 100 φορες αλλα θα ανεβασω φωτος αυριο ελπιζω (μπορουμε να δοκιμασουμε να βαλουμε και στο δικο σου πισω ξερω γω)

1. 518, είναι το μικρούλι, το 4κύλινδρο μωλέ!

2. Περιμένω την ευγενική χορηγία σου για 2 600άρηδες, για λίγες μέρες.

3. Και εγώ έχω να βάλω τις ζελατίνες. Ξεκίνησα μια μέρα να βγάλω το ανοιγόμενο τζάμι του πίσω επιβάτη, αλλά δεν τα κατάφερα και το παράτησα. Να δοκιμάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

520 ειναι εμενα με Μ20Β20(κριμα ηταν μολις κυκλοφορησε το 90') κινητηρα και κοκκινες πινακιδες λολ

Perf, εφ γιου :ρ εσας εχει μηχανη απο viper η κανω λαθος;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Καλά οι μάγκες της Microsoft δεν παίζονται. Στα προκαθορισμένα wallpapers που έχουν, αλλάζει ο ήχος όταν βάζεις ή βγάζεις USB ανάλογα με το θέμα. Έβαλα το θέμα της Ιρλανδίας και ξαφνικά ακούω γκάιντα. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

3. Και εγώ έχω να βάλω τις ζελατίνες. Ξεκίνησα μια μέρα να βγάλω το ανοιγόμενο τζάμι του πίσω επιβάτη, αλλά δεν τα κατάφερα και το παράτησα. Να δοκιμάσουμε.

Καλά....η [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] τα καταφέρνει με τις μεμβράνες και 'συ όχι;:p

Link to comment
Share on other sites

Σαν σήμερα: 1986, σεισμός μεγέθους 6,5 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ συγκλονίζει την Καλαμάτα.

Τριάντα πέντε άτομα έχασαν τη ζωή τους.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=7RzpavNDF90&feature=colike]ΚΑΛΑΜΑΤΑ -ΣΕΙΣΜΟΣ . 13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 1986 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.