Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ναι καλά,

FIXED

καφε->μάτι->ρακετα->μάτι->μπανιο->μάτι->καφε->μάτι->ρακετα->μάτι->μπανιο->μάτι...

:p

ε τωρα ρε μαν σπασανε δαυτα..αλλα ειδα ενα πολυ καλο σημερα!!! με tight reae end..

Link to comment
Share on other sites

Myralis ,ναι e34 τεχνικα δεν ειναι δικο μου (akoma :p)

Petros, με τους σκληρους τι εκανες ; Ειμαι αθηνα τωρα αν θες backup. Ασε εχω να βαλω και Τα φιμε, δε παλευεται :ρ εχουμε και ενα ασπρο σουζουκι αλτο της γιαγιας και του εβαλα ζελατινες 15αρες και ειναι κατραμι :ρ το εχω πει 100 φορες αλλα θα ανεβασω φωτος αυριο ελπιζω (μπορουμε να δοκιμασουμε να βαλουμε και στο δικο σου πισω ξερω γω )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω 'γω....ακούω για bmw, παραλίες, καφέδες, ρακέτες, topless τούμπανα....καλά τα έλεγε ο ΓΑΠ!:hehe:

η φτώχεια θέλει καλοπέραση. Παραλίες, καφέδες, ρακέτες, topless τούμπανα είναι μέσα στις οικονομικές δυνατότητες όλονώνε. Η BMW του SirDiman δεν είναι, αλλά αυτός είναι καπιτάλας, οπότε δεν πιάνεται :p

Link to comment
Share on other sites

Καποτε λεφτα υπηρχαν :hehe: τωρα μονο για να μη χαλασει η μπαταρια το κουναμε 1 fora/vdomada:(

Η αξια του ειναι 3-4 χιλιαρικα τωρα μου φενεται , Αλλα εχει ψυχη το ατιμο οι bmwδακιδες μπορουν να επιβεβαιωσουν :ρ

Sent from my iPhone using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Καποτε λεφτα υπηρχαν :hehe: τωρα μονο για να μη χαλασει η μπαταρια το κουναμε 1 fora/vdomada:(

Η αξια του ειναι 3-4 χιλιαρικα τωρα μου φενεται

Sent from my iPhone using Tapatalk

τι να πει και το range.. εχει γινει το ακριβοτερο επιπλο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.