Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έχουν βγει οι λοκατζήδες πορεία κοντά στο χωριό που μένω στην Κρήτη και τα συνθήματά τους ακούγονται 2 χιλιόμετρα μακρυά!

Έτσι πρέπει.

Φαντάζομαι, μετά τις ποινές στους ΟΥΚάδες, τραγουδάνε Στρουμφάκια, Ska Chou Chou, τα Παπάκια κι άλλα ανάλογα.

Link to comment
Share on other sites

τελικά υπάρχει πολύ θράσος στον κόσμο ρε...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΘΡΑΣΟΣ ! :rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant:

Link to comment
Share on other sites

τελικά υπάρχει πολύ θράσος στον κόσμο ρε...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΘΡΑΣΟΣ ! :rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant:

εμενα με νευριαζει οταν στο μετρο πας να βγεις και σε σπροχουν προς τα μεσα και νευριαζουν κιολλας...

θελουν πολλες σφαλιαρες μερικοι :/

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο. Αναρωτιέμαι αν οι γνώστες Γερμανικών πατάνε το mute όταν τα βλέπουν αυτά.

Προσπαθούν στο Πλαίσιο, αλλά νομίζω ότι πάλι θα εκνευρίσουν κόσμο. Φανταστείτε λοιπόν ότι μόλις επιστρέψατε από τις διακοπές σας και μπροστά σας έχετε χειμώνα. Και σας σκάει newsletter από το Πλαίσιο με την φράση "Το καλοκαίρι συνεχίζεται". Τους βρίζετε ή όχι;

newsletter_24_8_12_03.jpg

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

εμενα με νευριαζει οταν στο μετρο πας να βγεις και σε σπροχουν προς τα μεσα και νευριαζουν κιολλας...

θελουν πολλες σφαλιαρες μερικοι :/

μη νευριαζεις, η κατσε ακινητος μεχρι να ανοιξουν λιγο να περασεις ανθρωπινα ή αν ειναι τοσο ζωα απλα πηγαινε ευθεια και μη μασας.

Link to comment
Share on other sites

question: Ποιος είναι ο σωστότερος τρόπος αντιμετώπισης των 50αριδων ανεξαρτήτου φύλου που δεν παίρνουν χαρτάκι προτεραιότητας στην τράπεζα και πάνε στο ταμείο απευθείας χωρίς να τους νοιάζει τίποτα? :whip:

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο. Αναρωτιέμαι αν οι γνώστες Γερμανικών πατάνε το mute όταν τα βλέπουν αυτά.

Προσπαθούν στο Πλαίσιο, αλλά νομίζω ότι πάλι θα εκνευρίσουν κόσμο. Φανταστείτε λοιπόν ότι μόλις επιστρέψατε από τις διακοπές σας και μπροστά σας έχετε χειμώνα. Και σας σκάει newsletter από το Πλαίσιο με την φράση "Το καλοκαίρι συνεχίζεται". Τους βρίζετε ή όχι;

newsletter_24_8_12_03.jpg

αχχχ, τι ρομαντικό :daisy::man_in_love:

ε καλά, δεν πάτησε κανείς stop να αρχίσουν τα χιόνια και το OC. Το καλοκαίρι συνεχίζεται. :p

Link to comment
Share on other sites

μη νευριαζεις, η κατσε ακινητος μεχρι να ανοιξουν λιγο να περασεις ανθρωπινα ή αν ειναι τοσο ζωα απλα πηγαινε ευθεια και μη μασας.

εχω ενα Α μεγεθος οποτε αν καθισω ακινητος δεν περναει τιποτα :p χαχαχαχα :p και επειδη τις περισσοτερες φορες εχω το πλεονεκτημα μαζας/δυναμης τους παω παλι εξω :p

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι από καρδιάς οι κλέφτες που μας άφησαν μόνο με τα σώβρακα στην κρήτη να πάθουν καρκίνο και το μόνο που να έχουν να φορέσουν στο νοσοκομείο να ναι τα στριγκάκια της γυναίκας μου. Ψώφος ρε φούστηδες.

Link to comment
Share on other sites

Ε, καλα δεν υπαρχει αυτο. Σπιτι που να λειπουν για μεγαλο χρονικο διαστημα και να μη το εχουν ανοιξει... πραγματικα δεν ξερω κανεναν που να την εχει γλυτωσει.

Στο χωριο μας εχουν ανοιξει δυο φορες (την μια ημασταν και μεσα αλλα δεν μπηκαν στο σπιτι, πηραν μονο πραγματα απο την αποθηκη και την αυλη). Επισης το σπιτι του θειου μου (λιγα στενα πιο κατω) το εχουν ανοιξει 3ς φορες. Το μαθαμε το παραμυθι ομως και μεσα δεν αφηνουμε τιποτα πλεον (τα παμε στους παππουδες).

EDIT: Ουχ σε διακοπες εγινε? Τουλαχιστον ταυτοτητες-διαβατηρια γλιτωσαν?

Link to comment
Share on other sites

Φεύγαμε να πάμε από Χανιά προς Μοίρες και σταματήσαμε σε μια παραλία με τις βαλίτσες μέσα στο αυτοκίνητο, σε κλειστό parking με κόσμο να το βλέπει. Μλκία μας θα μου πεις.. συμφωνώ.. Γυρίσαμε και δεν βρήκαμε τίποτα.. πάνε οι φακοί της μηχανής, πάει το ipad, πάνε τα ρούχα, χρυσαφικά κτλ κτλ, πάλι καλά που έιχαμε πορτοφόλια/λεφτά/κινητά μαζί μας. Κάναμε μήνυση και ξαναπάμε σήμερα στο αστυνομικό τμήμα να δούμε τι θα γίνει. Δεν περιμένουμε να γίνει τίποτα.. αλλά έτσι για το γαμώτο. Στους γιατρούς να τα φάνε γαμώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.