Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τι σκατ@ κάνουν οι μηχανικοί της Samsung?? Το Sense 4.1 της HTC είναι απείρως πιο ελαφρύ, πιο καλογραμμένο, πιο εύχρηστο και πολύ πιο όμορφο απο το TouchWiz... Dafuq???

Δεν πας να τα γράψεις και στο άλλο thread που υποστηρίζουν ότι το SIII είναι το τέλειο τηλέφωνο... :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Υστερα απο πολυ καιρό στο Android και αφου πέρασε η μιση Samsung απο τα χέρια μου, ειπα να δωσω μια ευκαιρια και στην HTC. Πήρα το One X και έπαιξα λιγο μαζί του....

Τι σκατ@ κάνουν οι μηχανικοί της Samsung?? Το Sense 4.1 της HTC είναι απείρως πιο ελαφρύ, πιο καλογραμμένο, πιο εύχρηστο και πολύ πιο όμορφο απο το TouchWiz... Dafuq???

Μακρυά απ' αυτά.. Pure Android FTW

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

H motorola όσο την έχω δουλέψει, έχει ατόφιο το android. Ελάχιστα πράματα αλλάζει στο home screen, όλα τα υπόλοιπα όπως είναι μένουν.

Αν δε σαρέσει κκανένα βάζεις custom rom στη χειρότερη.

Link to comment
Share on other sites

Υστερα απο πολυ καιρό στο Android και αφου πέρασε η μιση Samsung απο τα χέρια μου, ειπα να δωσω μια ευκαιρια και στην HTC. Πήρα το One X και έπαιξα λιγο μαζί του....

Τι σκατ@ κάνουν οι μηχανικοί της Samsung?? Το Sense 4.1 της HTC είναι απείρως πιο ελαφρύ, πιο καλογραμμένο, πιο εύχρηστο και πολύ πιο όμορφο απο το TouchWiz... Dafuq???

Και να φανταστείς, εμείς με Sense λέμε πως είναι αργό και βαρύ κλπ και βάζουμε No-Sense custom roms :p

Εγώ πάντως δεν το άλλαξα τελικά, μου αρέσει ότι και να λένε. Μεγειές το X!

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

day II (Δευτέρα θα ξέρουμε τη νέα κυβέρνηση :crazy_pilot:)

το πόσο καιρό που αναφέρεται;

Αν κοιτάει ip για να μετρήσει τις ψήφους το μόνο που έχεις να κάνεις (μιας και στην Ελλάδα έχουμε dynamic ip) είναι να αποσυνδέεις και να ξανά συνδέεις το modem σου ώστε να αλλάζει ip και να ψηφίσεις καμιά δεν ξέρω και εγώ πόσες φορές τον εαυτό σου. Βέβαια αυτό δεν είναι σωστό για τον αντίπαλό σου.

Link to comment
Share on other sites

αλλά πρέπει να το κόψεις στις 8 και να ξυπνήσουν όλοι μαζί σου ;

Άμα ο άλλος έχει ήδη ξυπνήσει στις 8 για να κάνει μια δουλειά νομίζεις ότι τον ενδιαφέρει ότι οι υπόλοιποι κοιμούνται επειδή είναι Κυριακή; Τον ενδιαφέρει να τελειώσει την δουλειά του και μάλιστα σε ποιο normal συνθήκες.

Μπορεί να τον ενοχλεί κιόλας που αυτός πρέπει να κουρέψει το γρασίδι την στιγμή που οι άλλοι απολαμβάνουν τον ύπνο τους, αλλά εκεί μιλάμε για άλλη κατηγορία ατόμου.

Γενικά πάντως οι περισσότεροι που κάνουν δουλειές ΣΚ ξεκινάνε νωρίς για να έχουν την ημέρα ελεύθερη. Καλοκαίρι και για να αποφύγουν τον ήλιο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.