Jump to content




DJD

Recommended Posts

Προσπαθώ να μην σχολιάζω την εξωτερική εμφάνιση των ανθρώπωνε, αλλά αυτή η τύπισσα στο ΣΚΑΙ, στο chef στον αέρα, είναι πολύ τρομακτική...

Και την λενε και Ψυχουλη..και ειναι λες και θα ρουφηξει την δικια μας την ψυχουλα να πουμε...

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΨΩΝΙΣΤΕ: Es wird bunt, ab 16.08. - Lidl Deutschland - lidl.de

ΕΛΛΗΝΕΣ ΨΩΦΙΣΤΕ: LIDL Hellas - lidl.gr

Διαφορές στις τιμές? π.χ. κατσαβίδια 9.99 Γερμανία, 12.99 Ελλάδα. Και μάλιστα στην Ελλάδα είναι "ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΤΙΜΗ" με μεγάλα γράμματα και πλαίσιο ώστε να ξεχωρίζει, στην Γερμανία είναι μια τυπική προσφορά περιορισμένη σε ένα μικρό κουτάκι.

Link to comment
Share on other sites

Διαφορές στις τιμές? π.χ. κατσαβίδια 9.99 Γερμανία, 12.99 Ελλάδα. Και μάλιστα στην Ελλάδα είναι "ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΤΙΜΗ" με μεγάλα γράμματα και πλαίσιο ώστε να ξεχωρίζει, στην Γερμανία είναι μια τυπική προσφορά περιορισμένη σε ένα μικρό κουτάκι.

Μεταφορά από κλειστό επάγγελμα, ελληνικά ενοίκια, ελληνικούς φόρους γουστάρουμε να υπολογίσουμε ή για όλα φταίει το κατσαβίδι του Lidl?

Link to comment
Share on other sites

Μεταφορά από κλειστό επάγγελμα, ελληνικά ενοίκια, ελληνικούς φόρους γουστάρουμε να υπολογίσουμε ή για όλα φταίει το κατσαβίδι του Lidl?

Ρωτάς ή καταλήγεις σε συμπέρασμα? Εγώ στο ποστ ρώτησα και από εκεί και πέρα ανέφερα κάτι που μου έκανε εντύπωση.

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάς ή καταλήγεις σε συμπέρασμα? Εγώ στο ποστ ρώτησα και από εκεί και πέρα ανέφερα κάτι που μου έκανε εντύπωση.

Και εγώ στο ποστ ρώτησα και ανέφερα κάτι που μου έκανε εντύπωση.

Link to comment
Share on other sites

Διαφορές στις τιμές? π.χ. κατσαβίδια 9.99 Γερμανία, 12.99 Ελλάδα. Και μάλιστα στην Ελλάδα είναι "ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΤΙΜΗ" με μεγάλα γράμματα και πλαίσιο ώστε να ξεχωρίζει, στην Γερμανία είναι μια τυπική προσφορά περιορισμένη σε ένα μικρό κουτάκι.

Η διαφορές στις τιμές είναι γνωστές εδώ και χρόνια.

Αυτό που μου χτύπησε πολύ άσχημα είναι η πληθώρα των προσφερόμενων προϊόντων.

Εδώ τα ψιλικοκό γιατί πρέπει να συνηθίζουμε στην ανέχεια.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Σατανικό σούπερ μάρκετ υποδουλώνει λαούς!

Όσο σκοπεύει να πουλήσει φέρνει, που είναι το περίεργο; Να τα βάλω με τον περιπτερά της γειτονιάς γιατί δεν έχει 4 ψυγεία παγωτά ενώ ο άλλος στο Σύνταγμα έχει;

Link to comment
Share on other sites

Όσο σκοπεύει να πουλήσει φέρνει, που είναι το περίεργο; Να τα βάλω με τον περιπτερά της γειτονιάς γιατί δεν έχει 4 ψυγεία παγωτά ενώ ο άλλος στο Σύνταγμα έχει;

Άσε με τους αλήτες τους περιπτεράδες. Μόνο το να βγάλουν σκέφτονται. Τον πελάτη γραμμένο τον έχουν. Όχι πες μου, πώς θα ευχαριστηθείς το παγωτό σου αν δεν κάνεις 10 λεπτά να το επιλέξεις από τα 4 διαθέσιμα ψυγεία :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μεταφορά από κλειστό επάγγελμα, ελληνικά ενοίκια, ελληνικούς φόρους γουστάρουμε να υπολογίσουμε ή για όλα φταίει το κατσαβίδι του Lidl?

Είπαμε. Φταίει ο ΣΥΡΙΖΑ. Τι δεν καταλαβαίνεις; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.