Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πηγαινε πίσω από το jumbo.....αν δεν βρέις μέσα στο κάδο ανακύκλωσης που έχουν....περίμενε να περάσει το τρίκυκλο, "αθιγγανοι" νομίζω, και ρώτα τα παλικάρια αν τους περισσεύει καμία!:yes4:

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε πίσω από το jumbo.....αν δεν βρέις μέσα στο κάδο ανακύκλωσης που έχουν....περίμενε να περάσει το τρίκυκλο, "αθιγγανοι" νομίζω, και ρώτα τα παλικάρια αν τους περισσεύει καμία!:yes4:

Ναι ειδικά από αυτούς θα πάρεις πολλές. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και η ώρα για διακοπές και απο εδώ!!

Για 2 βδομάδες πάω να λιαστώ, να γκαγκανιάσω μέχρι να με συλλάβουν στο αεροδρόμιο για λαθρομετανάστη και να φάω τόσο ψάρι που θα βγάλω λέπια!

Καλά να περάσετε όσοι θα πάτε τώρα, καλή επιστροφή όσοι πήγατε, και πολλά φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειναι λιγο περιεργη ερωτηση ..το βαζω εδω μιας και δε με παιρνει να ψαχνω με το κινητο.

Το onetouchdrawing του ανδροιδ..ποιο ειναι το αντιστοιχο σε iphone??.

(μονοκοντυλια και καλα..-ακρως εθιστικο)

edit

lol...ok

δε φανταστηκα οτι θα ηταν free στο app store.(εψαχνα cydia και installus)

Έγινε επεξεργασία από ΝTG
Link to comment
Share on other sites

well.. ηρθε και η ωρα μου να παρω τον πουλο να παω διακοπες για μια βδομαδα..

Μυυυυυυυυκονοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!ΜΕ τη γυναικα βεβαια..αλλα και παλι καλα θα ειναι.ξαναδοκιμασμενη συνταγη.

ετοιμαστειτε το θεμα νε τα φαγητα να παρει φωτια...οι φωτογραφιες φουλ αναλυση 21Mp ειναι οκ???!!

Link to comment
Share on other sites

πάει το δεξί στο z2300 :wall:

αντε να το φτιάξω τώρα :wall::wall::wall:

edit

Επίσης

θα πουλήσω σε λίγο καιρό Corsair Dominator GT 6GB DDR3 CL7 1866MHz (CMG6GX3M3A1866C7) (Kit 3 x 2048)

edit

μ μώ την τύχη μου κάνω σαν γκομενάκι, τώρα τα ηχεία μου

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.