Jump to content




DJD

Recommended Posts

δε το υπερηφανεύωμαι, αλλά αμφιβάλω αν περνάνε και καλύτερα από εμένα/εμάς (εξαρτάται ατομικά πάντα).

Εντάξει, δε θα με νοιάξει ότι δεν έχω 5 Bugatti veyron στο γκαράζ διαφορετικού χρώματος η πισίνες, σπά και 3-4 βίλες παντού. Ούτε θα ζηλέψω αν ο διπλανός μου έχει 5-6 ράβδους χρυσού στη θυρίδα του. Ακόμη και δύο GF 690 σε sli να είχα πάλι θα καθόντουσαν, το πολύ να φαρμάρανε στο folding@home για να μη λεω ότι κάθωνται :p

μόνο το γεγονός ότι έχω φουλ συλλογές σε ότι έχει βγεί από pokemon (σε videogames) και ένα 11% σε κάρτες pokemon πάλι είμαι κομπλέ. Αν είχα και χώρο θα είχα και 648 κουκλάκια, 5-10 cosplay στολές κλπ αλλά δε θα 143xj9.png κιόλας. Καλά να είμαστε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

μόνο το γεγονός ότι έχω φουλ συλλογές σε ότι έχει βγεί από pokemon (σε videogames) και ένα 11% σε κάρτες pokemon πάλι είμαι κομπλέ. Αν είχα και χώρο θα είχα και 648 κουκλάκια, 5-10 cosplay στολές κλπ αλλά δε θα 143xj9.png κιόλας. Καλά να είμαστε :hehe:

double-treadmill-fail.gif

Link to comment
Share on other sites

Ενα inspect element πηγα να κανω κ μπηκα στο matrix :hehe:

FireFox 14

μη τολμήσεις να το στείλεις στην microsoft. θα μας μπουκώσει στα artifacts, θα βγεί ο balmer και θα λέει : όσες κάρτες βγάζουν παράσιτα δεν υπάρχει πρόβλημα, προσθέτουν νέες δυνατότητες :upside: και το 3D είναι τέλειο.

Υ.Γ. Αλήθεια πως το κατάφερες αυτό το πράμα;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.