Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μια μερα θα το σκεφτεσαι διπλα πριν ξεστομισεις τετοιες φρασεις...

Κύριε κατήγορε βάλτε κανέναν τόνο διότι με μπερδεύεται. Δίπλα ή διπλά? Που δίπλα και γιατί διπλά? :p

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να κάνεις συντήρηση το κλιματιστικό, με υγρό ψεκαστήρι (σε κατάστημα με ψηκτικά το έχει). Εμένα θέλει και καθαρισμό-ψεκασμό και αλλαγή φρέον γιατί μάλλον λιγόστεψε και ζορίζεται παραπάνω. Το 50άρι ο τεχνικός θα το θέλει σίγουρα :giveup:

Αν το χρησιμοποιείς 24ωρο θέλει ανα 6 μήνες maintainance.

συντηρημένο είναι το μηχάνημα παίδες,απλά ξεραίνει την ατμόσφαιρα-παρόλο το εκοφιλτρο που έχει- γιατί λειτουργεί σε μικρο χώρο(υπνοδωμάτιο) από ότι μου είπε ο τεχνικός

Link to comment
Share on other sites

attachment.php?attachmentid=51559&stc=1&d=1343898556

Ένα μικρό part από την χθεσινές καμένες μου ώρες.. Ποιος θέλει να βοηθήσει να φτίαξουμε custom visuals και story όπως αυτό [ame=http://www.youtube.com/watch?v=mob1xYybgho]Portal 2 DaMaGepy[/ame]

post-1798-1416076450,0592_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από Johnnymous
Link to comment
Share on other sites

Ετσι και ξανακουσω την απο πανω στις 7 το πρωι να γκαριζει στο τηλεφωνο μα την παναγια (σορρυ βικτορ) θα με δειτε στα καναλια...

Βεβαια μετα το "ΒΟΥΛΩΣΤΟ ΜΩΡΗ Κ4Ρ10Λ4" οντως το βουλωσε... αλλα η ζημια ειχε ηδη γινει. :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.