Jump to content




DJD

Recommended Posts

Σας χαιρετώ για 9 μέρες. Τα λέμε ξανά από την άλλη Δευτέρα :D

:cry: :bye: :bye:

[RageSpam]

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ???

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ???

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ???

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ???

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ???

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τι να πω που δεν ξέρω αν έχω άδεια, αν απλώς καθόμαστε λόγω αναδουλειας η αν καθόμαστε για άλλο λόγο; να ήξερα και πόσες μέρες ακόμη θα καθόμαστε :p

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Πάω να πάρω σήμερα αποκωδικοποιητή mpeg4 στον κωτσόβολο.

Πάω στις τηλεοράσεις, κοιτάω από εδώ, κοιτάω από εκεί, πουθενά τα μηχανάκια.

Βλέπω μία υπάλληλο, την ρωτάω που τους έχουνε μου λέει ακολούθησε με.

Μετά από 15 μέτρα όπου προχωρούσε λίγο πιο γρήγορα από την γιαγιά μου, και σταμάτησε 3 φορές να εξυπηρετήσει και άλλους, μου λέει

"Εδώ είναι" και μου δείχνει ένα "καλάθι" με τους Crystal Micro-SD, εκεί που πάω να χαρώ, βλέπω ότι είναι SD, της λέω, "θέλω το HD μοντέλο", απαντάει, "Έχει τελοιώσει από παντού και δεν ξέρω πότε θα έρθει, περιμένουμε να μας φέρουν από την προηγούμενη βδομάδα" και συμπληρώνει "ΗD έχουμε εκείνους" και δείχνει μια διπλανή στίβα με τους F&U.

Λέω "μπα, ήθελα το άλλο" και απαντάει "Να πάρεις γρήγορα όμως κάτι, κινδυνευεις να μείνεις χωρίς αποκωδικοποιητή" :mad::mad::wall::wall:!!!!!!!!!! WHAT????

Απαντάω "Αμφιβάλλω πολύ για αυτό" και φευγω.

Πήρα τελικά 2 διαφορετικά μοντέλα από μικρό κατάστημα κοντά στην πλατεία Βικτορίας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.