Jump to content




DJD

Recommended Posts

ΚΡΑΑΑΑΑ απο την 1η μερα των εκπτωσεων δεν υπαρχει δειγμα παπουτσιου (που να μ'αρεσει) στο νουμερο μου. Βλεπεις κατι διαθεσιμα του στυλ 39, 40, 46, 47... λολ

Και μετα κλαιγονται οτι δεν αγοραζει ο κοσμος. Απο Σεπτεμβρη τωρα :/

Έγινε επεξεργασία από z3et
Link to comment
Share on other sites

ΚΡΑΑΑΑΑ απο την 1η μερα των εκπτωσεων δεν υπαρχει δειγμα παπουτσιου (που να μ'αρεσει) στο νουμερο μου. Βλεπεις κατι διαθεσιμα του στυλ 39, 40, 46, 47... λολ

Και μετα κλαιγονται οτι δεν αγοραζει ο κοσμος. Απο Σεπτεμβρη τωρα :/

Έχουν περάσει 10 μέρες.

Νωρίς νωρίς το θυμήθηκες να ψάξεις για πατούμενα.

Link to comment
Share on other sites

Πιο πολλα διαθεσιμα (τουλαχιστον οτι λενε στο online shop) 47αρια ειδα παρα 41-44...

Έχουν περάσει 10 μέρες.

Νωρίς νωρίς το θυμήθηκες να ψάξεις για πατούμενα.

Νατος και ο hater. Απο την 1η μερα (16/7) λεω ρει :p

Ειχα σταμπαρει μερικα που μ' αρεσαν πιο πριν και δεν τα ειχαν στο νουμερο μου. Την Δευτερα βρηκα κατι, αλλα σημερα μου εριξαν Χ οτι τελικα δεν ειναι διαθεσιμα και βγηκα να το βροντοφωναξω :hehe:

Έγινε επεξεργασία από z3et
Link to comment
Share on other sites

Πολλα καταστηματα 1-2 βδομαδες πριν τις official εκπτωσεις κανουν ...εκπτωσεις (50% σε ολα).

Ευτυχως ετυχε να βρω 1 ζευγαρι ΝΙΚΕ ασπρα με αεροσολα στα 40 στο νουμερο μου, πηρα και 3 βερμουδες :yes2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.