Jump to content




DJD

Recommended Posts

σαν το fb που λενε ... "Like οποιος ειναι ακομα ξυπνιος" η ξερω εγω.. "like οποιος ανοιγει το ψυγειο χωρις να θελει κατι γιατι απλα εχει στο μυαλο του την megan fox χωρις ρουχα να κανει διαφορα ασεμνα πραγματα και ενα καγκουρο να ειναι πανω σε αλογο απο το star wars..."

Link to comment
Share on other sites

έχω πολλές δουλείες για την άλλη εβδομάδα :flag:

έχω να στίσω pc

pc 2

pc 3

να ξαναφτιάξω τον NAS (μεταφορά αρχείων κλπ)

να καθαρίσω το pc μου

να δω έναν ενισχυτή + εντοπισμό καμένων ηχείων και παραγγελία για την αντικατάστασή τους

θα ξανά χρειαστώ διακοπές :X:

Link to comment
Share on other sites

Εισιτήρια 485€ για 2.1 άτομα και αυτοκίνητο να πάμε και να έρθουμε Κρήτη FFS :wall:

R u sure??

γιατί χτες έκλεισα για έναν γνωστό και οι τιμές που είδα ήταν πολύ πιο κάτω.

(πειραιάς χανια)

Link to comment
Share on other sites

R u sure??

γιατί χτες έκλεισα για έναν γνωστό και οι τιμές που είδα ήταν πολύ πιο κάτω.

(πειραιάς χανια)

Ψες ξάνιξα από τσι Μινωικές για δίκλινη καμπίνα στο βραδυνό δρομολόγιο (εδά έχουμε και το κοπέλι μαζί, δεν μπορούμε να ταξιδέψουμε με τίποτα λιγότερο) και το αυτοκίνητο, όσο είπα 485€. Πειραιάς-Ηράκλειο αυτά.

Oπ τζιπάβλη, Κρήτη; Σας καλώ για ρακές στο Ηράκλειο.

Άμα κατέβω σύντεκνε θα έρθω για τις ρακές, αλλά με ένα μισθό σχεδόν μόνο για τα εισιτήρια, καλά 40.. :(

Link to comment
Share on other sites

Αυτοκίνητο πέρυσι για ηράκλειο που πήγα ήταν 130.

Δλδ είσαι 350 ευρώ για καμπίνα πήγαινε έλα 2.5 άτομα ?

το πιτσιρίκι κάτω από 10 πληρώνει -25% και αν είναι κάτω από 5, δεν πληρώνει.

Έχω 2ο ξάδερφο στο Ηράκλειο που ενοικιάζει αυτοκίνητα, αλλά απότι καταλαβαίνω δεν είναι εκεί το πρόβλημά σου!

Link to comment
Share on other sites

Ψες ξάνιξα από τσι Μινωικές για δίκλινη καμπίνα στο βραδυνό δρομολόγιο (εδά έχουμε και το κοπέλι μαζί, δεν μπορούμε να ταξιδέψουμε με τίποτα λιγότερο) και το αυτοκίνητο, όσο είπα 485€. Πειραιάς-Ηράκλειο αυτά.

Άμα κατέβω σύντεκνε θα έρθω για τις ρακές, αλλά με ένα μισθό σχεδόν μόνο για τα εισιτήρια, καλά 40.. :(

Σε ΚΑΛΕΣΑ αδερφέ. Δεν έχεις να ανησυχείς για τίποτα, αρκεί να έρθεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.