Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλημέρα! Αφόρητη ζέστη.

[MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION] Μας έχεις πηδ@ξει κι εμάς με ποίες έχεις πάει. Αλλιώς δώσε τα facebook.

Γιατι; Επεσαν οι πωλησεις εισιτηριων κ ειπες να επεκταθεις και στο ηλεκτρονικο εμποριο;

Link to comment
Share on other sites

χαλαρά σας περνάω όλους αν ανοίξω το BF3 και κλείσω τα παράθυρα στο δωμάτιο και την πόρτα θα το κάνω την τρίτη μάλλον το πείραμα !

και φυσικά θα έχετε φωτό

Εγώ δεν είμαι και τόσο σίγουρος αν θα μπορέσεις να ποστάρεις φωτογραφίες αν κάνεις το πείραμα :p

Link to comment
Share on other sites

εφυγε ενας παλιος μου συναδελφος, ηταν μονο 35 γαμ0 τη ζωη τη π0υτνα.... καλο ταξιδι φιλε..

μόνο σε τέτοιες περιπτώσεις εκτιμάμε την αξία της υγείας αλλά και γενικά της ζωής.

Link to comment
Share on other sites

Πού είστε όλοι; Γιατί δε γράφετε; Πολλή ησυχία έχει πέσει, όχι μόνο στο ΠΟΘ αλλά γενικά.

Και καλά, στο νήμα με τις φωτό έβαλα τις δικές μου από τα εξωτερικά και κουφαθήκατε (ψωνάρα!:p), στο official car τί γίνεται;

Ωραία η θάλασσα σήμερα!! Άντε να κάνει Τετάρτη, να ξαναπάω.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.