Jump to content




DJD

Recommended Posts

Συγγνώμη αλλά αν οι ίδιες δεν υποστηρίζουν το δικαίωμα της γυναίκας στην έκτρωση, τότε είναι το λιγότερο χαζή η στάση τους. :X:

Έλα μωρέ, είδαν blowjob σε ενα εύηχο quote και χάρηκαν. Μη το σκαλίζεις.

Link to comment
Share on other sites

To ξεφτυλίκι:

Πηγαίνω σήμερα στο Πλαίσιο Καλαμαριάς για να δώσω ένα drive για αλλαγή. Το health του drive στο 9% και όντας σίγουρος πως θα μας χαιρετήσει, είπα να το πάω για αλλαγή.

Το δίνω στο παλικάρι του τεχνικού τμήματος και λέω, ας κάνω και μια βόλτα να δω τι γίνεται, έτσι για το χάζεμα...

Τι ξεφτύλα είναι αυτή; Μόνο κ@ποτες TurboX δεν έχουν βγάλει ακόμα. Οθόνες, ανεμιστηράκια, HDD cases, κουτιά, τροφοδοτικά κτλ. H μεγαλύτερη ξεφτύλα βέβαια είναι πως δεν έχουν άλλες επιλογές. Έψαχνα για εξωτερική USB 3.0 θήκη για τα drives μου και δεν υπήρχε ΤΙΠΟΤΑ άλλο εκτός από Turbo-X. Μετά κατέβηκα να ρίξω μια ματιά να πάρω ένα USB stick και πάλι δεν υπήρχε τίποτε εκτός από Turbo-X.

Τελικά το drive ΘΑ μου το αλλάξουν αλλά επειδή δεν έχουν ίδιο μου πρότειναν ένα με 64MB cache WD Green (τους πήγα Samsung F1 1TB). Τους είπα πως, ευχαριστώ δεν θα πάρω και ή κόψτε μου πιστωτικό ή βρείτε 1TB δίσκο με 7200στροφές. Θα με ενημερώσουν από αύριο...

Τα συμπεράσματα δικά σας...

Εδώ ήρθε προχθές συστημένος στον προϊστάμενο μου (τμήμα IT) κατάλογος από το Πλαίσιο με είδη καθαρισμου-κουζίνας-κάψουλες εσπρεσσο-κ&λοχαρτα κτλ αναφέροντας στην πρώτη σελίδα ότι από τα αρχεία τους διαπίστωσαν ότι δεν έχουμε κάνει παραγγελία σε τέτοιο προϊόντα.

oh%20god%20why.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Κοπρίτης

[ATTACH]51192[/ATTACH]

λογικη εξελιξη των πραγματων... what can you do

μετα το Thermaltake Level 10 GT battle edition

το military C70 της Corsair

ηρθαν και τα demo boards της TUF σειρας της Asus με ενα modded HAF παραδιπλα

κι ηρθε κι εδεσε το γλυκο...

nothing for me to see and do here anymore

λεω να το γυρισω στο μανικιουρ πεντικιουρ

μη πανε και χαμενα τοσα dremel και τα διαλυτικα :p

Link to comment
Share on other sites

πόσο μα αρέσει να τρολάρω κοπελίτσες το βράδυ και καλά δήθεν ότι έχω να τους πω κάτι για μισή ώρα και στο τέλος το θυμάμαι και είναι ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ :crazy_pilot:

άντε καλυνήχτα πάω να γράψω αύριο ΒΑΛΑ

Link to comment
Share on other sites

λογικη εξελιξη των πραγματων... what can you do

μετα το Thermaltake Level 10 GT battle edition

το military C70 της Corsair

ηρθαν και τα demo boards της TUF σειρας της Asus με ενα modded HAF παραδιπλα

κι ηρθε κι εδεσε το γλυκο...

nothing for me to see and do here anymore

λεω να το γυρισω στο μανικιουρ πεντικιουρ

μη πανε και χαμενα τοσα dremel και τα διαλυτικα :p

NO

Αφού κορέστηκε το TOP αντρικό θέμα modding (aka πολεμοχαρή κουτιά)

γιατί δεν παραδειγματίζεσε από την αγαπητή Karmen και να παρουσιάσεις

και συ κουτιά βασισμένα σε μέρη κουζίνας και απευθυνόμενα στο γυναικείο

πλυθησμό; Κουζινοντούλαπο case, κουζινοσύρτατο case, υδρομάγειρας case,

τοστιέρα case, φούρνος case, microwave case, πλυντήριο πχιάτων case κ.ο.κ.

Έχεις πολύ και λαμπρό μέλλον ακόμη. Και να κορεστεί και αυτό το θέμα μετά

άνετα μπορείς να συνεχίσεις με cases βασισμένα σε σειρές/ταινίες/anime ή σε

videogames ή ακόμη και σε συγκροτήματα. Και όλα αυτά να κορεστούν, τότε:

Στείλε με ένα pm να σε πω τι cases αρέσουν στους gay.

Κι άμα είσαι καλός θα σε στείλω κι άτομα για πεντικιούρ.

Link to comment
Share on other sites

http://www.thelab.gr/pwliseis/pwleitai-ploio-sto-seafight-111108.html

Εντάξει τώρα θέλω να ποστάρω εκεί και να ρωτήσω αν έχει κλιματισμό και αν ο μάγειρας μαγειρεύει καλά, αλλά θα την φάω την κάρτα. :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Μην ξανακουσω κανεναν να μου λεει για μπιτσιζ και οτι τις υποτιμω...

Γενικα στο φεησμπουκ βαζω στατους τπτ quotes απο διαφορους κλπ πχ εκεινο του ποδηλατη "pain is temporary but it will subside and something else will takes its place if i quit now it will be forever " ,"noone rules if noone obeys" "beneath this mask there is more than flesh mr creedy, beneath this mask there is an idea and ideas are bulletproof"κλπ και στην διαρκεια της μερας δεν τα πολυσυζηταω.

Βαζω εχθες για στατους το "if abortion is murder then blowjob is cannibalism" , και λεμε σημερα λυσσαξανε οι μπιτσιζ οσες γνωστες/φιλες/"αγαπησα" μια νυχτα με φεγγαρι , και πετυχα σημερα στα δικαστηρια η μετα τη δουλεια...ολες "φοβερο φοβερο τελειο" "αχ τι εξυπνο!!!!!" κλπ... Κ μετα μου λετε να μην τις λεω μπιτσιζ...

Είναι ένας φαύλος κύκλος

Κρίνεις τις γυναίκες από τον περίγυρο που έχεις και θα έχεις αυτόν τον περίγυρο όσο κρίνεις και συμπεριφέρεσαι στα πλαίσια αυτού του περίγυρου

Link to comment
Share on other sites

Έχω χεστεί λίγο πάνω μου. Κάποιος @@ με έκαψε με το τσιγάρο στο πρόσωπο και έχει μικρό σημαδάκι τώρα. Διαβάζω ότι δεν φεύγει ίσως και ποτέ. Πάω να πάρω αλοιφές.

Σημάδι γιοκ. Back in beautifulness. :p

frabz-One-does-not-simply-cover-my-face-57c232.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα κοίταγαν το σημάδι αντί να προσέχουν το γλαφυρό και πομπώδη τρόπο που χειρίζεται την ελληνική γλώσσα. Γιατί μην ξεχνάμε ότι μετρημένοι στα δάχτυλα είναι αυτοί που τον φτάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Σημασία έχει ο άντρας να είναι αρρενωπός, όχι όμορφος.

Ο πατέρας μου μια φορά είχε πει ότι ο άντρας πρέπει να είναι λίγο πιο όμορφος από αρκούδα. Δουλειά του είναι να προσφέρει αξιοπιστία και ασφάλεια.

Link to comment
Share on other sites

Σημασία έχει ο άντρας να είναι αρρενωπός, όχι όμορφος.

Ο πατέρας μου μια φορά είχε πει ότι ο άντρας πρέπει να είναι λίγο πιο όμορφος από αρκούδα. Δουλειά του είναι να προσφέρει αξιοπιστία και ασφάλεια.

Σαν διαφήμιση προσφοράς υπηρεσιών από Χρυσαυγίτη μου ακούγεται. :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.