Jump to content




DJD

Recommended Posts

εγω μετραω ποσοι το περασαν στους ποσους το δηλωσαν

και ναι ο συγκεκριμενος καθηγητης φταιει

Ε, σε αυτούς που το δήλωσαν και δεν πάτησαν δε φταίει κανείς καθηγητής. Σα να γκρινιάζω εγώ που δεν έχω περάσει πυρηνική :p Ελπίζω σε λάθος της γραμματείας, αλλά δεν θεωρώ ότι μου φταίνε αυτοί που δε μου βάζουν βαθμό χωρίς να έχω δώσει :hehe:

Ενδιαφέρον, πάντως, το ότι ούτε ένας δεν πήρε 4. 0-1-2-2,5-3-5-6. Μα, ούτε ένας 4;

Link to comment
Share on other sites

ναι γιατι αν δεν του λυσης την ασκηση ολοκληρη, τοτε δεν εχεις λυση τιποτα

τι παει να πει εφτασες στην πηγη? νερο ηπιες? οχι? 0

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι σωστή τακτική ή όχι. Συνήθως έτσι καταφέρνω να γράφω κι εγώ 2. Έτσι πρέπει να βαθμολογούν όλοι. Σιγά τώρα... τί 0, τί 2. Ποτέ δεν παραπονέθηκα.

Αλλά είμαι καινούριος, ας πουν και άλλοι αν πρέπει να γίνεται έτσι ή όχι. Νομίζω πρέπει. Αν βέβαια έχει υποερωτήματα και δεν μετράει όσα έχετε γράψει, άλλο θέμα... κακώς!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ @@ τα έχουν κάνει όλα στο facebook. Πρέπει ό,τι κάνουμε να το βλέπουν οι άλλοι και χωρίς να ξέρουν τον δέκτη των συνομιλιών μας;

Άμα κάποιος ξέρει πως γίνεται να μην φαίνονται τα σχόλιά μου σε τρίτους, να στείλει pm.

Το θυμήθηκα τώρα που βλέπω κάτι μπίτσιζ κοντινές μου να ανεβάζουν τρία Χ πράμα και κρατιέμαι μην γράψω, θα το δει η κοπέλα μου. :p :p

Link to comment
Share on other sites

Άμα κάποιος ξέρει πως γίνεται να μην φαίνονται τα σχόλιά μου σε τρίτους, να στείλει pm.

κάνε θέμα. Είναι χρήσιμο να είναι μαζεμένες αυτές οι οδηγίες και συμβουλές σε ένα μέρος.

Το θυμήθηκα τώρα που βλέπω κάτι μπίτσιζ κοντινές μου να ανεβάζουν τρία Χ πράμα και κρατιέμαι μην γράψω, θα το δει η κοπέλα μου

πες τες να με κάνουν add :p

Link to comment
Share on other sites

το βρηκα!!!

μαλλον στην φωτο δεν ειναι αληθινο ποκεμον

:p

κόπηκες με έναν τυπικό βαθμό 4,97 στα 10 :p

αφού είναι θηλυκό πρέπει η ουρά να έχει ένα μικρό κόψιμο κάντε ένα search

θυλικό

images?q=tbn:ANd9GcTc-pz8OuG7WZ-KOQxXnUaM4mze4xyXBnhjjpLzwgKZ14XxJyi4-Q

αρσενικό

pikachu-1zcp1gl.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ARMAGEDDON πολύ σωστά. Btw αναρωτιέμαι μέχρι που φτάνει το super pokemon rumble (3Ds), στο *2 είμαι και έχει ακόμη *3 :X:

Υ.Γ. Μάλλον η κοπέλα που έδειξες με το pikachu cosplay θα είναι trans :p

Μου αρέσει μια στολή Lucario στο ebay αλλά μέχρι να φτάσει εδώ το 400άρι θα το έχει σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να επικοινωνήσω με τα Multirama από το πρωί και δεν απαντάει κανείς στα τηλέφωνα. Πήρα και απευθείας στο κατάστημα του Πειραιά, αλλά και στα κεντρικά. Στα κεντρικά απάντησαν, αλλά όταν ζήτησα τα Multirama, μου προώθησαν τη γραμμή κι εκεί πάλι δεν απαντά κανείς... Πάνω από όλα η εξυπηρέτηση...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά στο τηλέφωνο μιλήσαμε... Αλλά μετά από 30' ακτινοβολίας (παρόλο που μίλαγα με handsfree), δε μπορούσαν να βρουν με τίποτα την καρτέλα μου στο σύστημα... Έχει κάνει τζίρο αρκετές εκατοντάδες € στο XTreme, αλλά η καρτέλα μου δεν υπάρχει πουθενά... :wall:

Link to comment
Share on other sites

Να 'ναι καλά ο θεός πισω απο το Bing Translate... Μου έφτιαξε ολη την ημέρα. Βλέπω σχολιο φίλου απο Hong Kong και πατάω μετάφραση. Αυτό ακολούθησε:

Φρούτα σε gweilo, φρούτων καταλοίπων αυτοκίνητο ένα gweilo, μπορεί αυτή τη φορά "λιγότερο καλή" φρούτων εκτός d (Μεταφράστηκε από το Bing)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.