Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ε καλά στη μύτη έκανες χειρουργείο, όχι στο πόδι. :p

πολλα like βλεπω σε αυτο το ποστ κ δεν μαρεσει, θυμιστε μου αν κ απευχομαι, μολις βγειτε απο ολικη αναισθησια να σας θυμησω τα like σας... κοντος ψαλμος αληλουια κυριοι!!

Link to comment
Share on other sites

πολλα like βλεπω σε αυτο το ποστ κ δεν μαρεσει, θυμιστε μου αν κ απευχομαι, μολις βγειτε απο ολικη αναισθησια να σας θυμησω τα like σας... κοντος ψαλμος αληλουια κυριοι!!

sarcastic-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-226.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω στειλει pm στον [MENTION=6199]SirDiman[/MENTION], θα το ανοιξει ο ιδιος μολις μπορεσει. :)

Τι θα κανω ?:p

Κυριως με απασχολει το θεμα του ανοίγματος...με "σκεπαρνι" γίνεται? :hehe: (δε κανω πλακα με τα ιατρικα ειμαι τελειως σκραπας:slap: )

Link to comment
Share on other sites

Τι θα κανω ?:p

Κυριως με απασχολει το θεμα του ανοίγματος...με "σκεπαρνι" γίνεται? :hehe: (δε κανω πλακα με τα ιατρικα ειμαι τελειως σκραπας:slap: )

ανοιξε ενα thread "απορια για διαφραγμα, κρεατακια etc" τυπου, θα γραψει και ο [MENTION=7649]FANISTELROOY[/MENTION] που ρωταει και οτι ξερω θα σας πω, κ εγω κ οσοι εχει τυχει να κανουν αναλογη επεμβαση.

> αν μπρεις ανοιξε το αυριο που θ παω απο εκει να βγαλω και τις γαζες ωστε να σου πω ολοκληρωμενα.

Link to comment
Share on other sites

για να γίνεις reviewer πρέπει κάπως να παίρνεις το καινούργιο υλικό που κυκλοφορεί !

αν είσαι άφραγκος πως θα γίνεις reviewer ή έστω να κάνεις review για να σε πάρουν αλλά αν έχεις υλικό 2 χρονών Zdoub :wall:!

όποιος κατάλαβε κατάλαβε

Link to comment
Share on other sites

Και εκει που ακους above and beyond στο youtube και δουλευεις...

Βλεπεις αυτο κ λες ρε π00στη κατι μου θυμιζει κατι μου θυμιζει...

Ενταξει.... κλααααιω :hehe: :hehe:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=AdBoybKnzZw]Zyzz - The Legacy - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.