Jump to content




DJD

Recommended Posts

μολις σταματησε να ριχνει κιμαδες.

Αλλα ριχνει κατι κεραυνιδια λες και πηρε ο mr.bean το πακετο με τους κεραυνους

απο τον Δια και πειραματιζεται...πριν μερικα sec εριξε ενα απιστευτο πραγμα..

post-3128-1416076359,7583_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι και πολυ ελληναρας φοιτητης κανω τωρα εργαστηριακα θεματα που πρεπει να παραδωσω το αργοτερο σε 2 ωρες :sarcastic:

με βλεπω να στελνω μειλ στο καθηγητη να του πω να τις παραδωσω αυριο γιατι δεν προλαβα σημερα γιατι ημουν στο πορτο ραφτη(ουπς αυτο δεν το λεμε!) :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

καιρός για αναβάθμιση :yes2: μπαμπα μπαμπα έλλα να παίξεις και με το δικό μου pc :wall:

εφάγαμε ένα BOD (συνέχεια) - έφαγα 1 ώρα και ένα τέταρτο και ακόμα δεν βρήκα τι είναι !!!

το μόνο που είδα ότι η 4870 και gts250 μετά από λίγη ώρα δεν συνεργαζόντουσαν με την οθόνη :wall::wall::wall:

θα το πετάξω να του πάρω καινούργιο

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι και πολυ ελληναρας φοιτητης κανω τωρα εργαστηριακα θεματα που πρεπει να παραδωσω το αργοτερο σε 2 ωρες :sarcastic:

με βλεπω να στελνω μειλ στο καθηγητη να του πω να τις παραδωσω αυριο γιατι δεν προλαβα σημερα γιατι ημουν στο πορτο ραφτη(ουπς αυτο δεν το λεμε!) :crazy_pilot:

Κατά τα άλλα στην τριτοβάθμια εκπαίδευση, μας φταίνε πάντα οι καθηγητές, το υπουργείο και πάνω από όλα οι παρατάξεις... ποτέ εμείς.

Link to comment
Share on other sites

Κατά τα άλλα στην τριτοβάθμια εκπαίδευση, μας φταίνε πάντα οι καθηγητές, το υπουργείο και πάνω από όλα οι παρατάξεις... ποτέ εμείς.

Ναι αυτοι φταινε γιατι δεν εχουν ιδιαιτερο νοημα και οι εργαστηριακες ασκησεις οποτε ειναι αγγαρεια.

να κατσω οποτε να την κανω πχ μεσημερι με 32 βαθμους μεσα στο σπιτι?θα μπορουσες εσυ θες να μου πεις να το κανεις αυτο?

και εξαλλου δεν ειπα ποτε οτι δεν κατηγορω και τον εαυτο μου η γενικα τους φοιτητες για την κατασταση.

τελος παντων απο κει και περα το οτι εχουμε μεινει ακομα στο πνευμα των εκλογων δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να κανουμε και μια πλακα

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτοι φταινε γιατι δεν εχουν ιδιαιτερο νοημα και οι εργαστηριακες ασκησεις οποτε ειναι αγγαρεια.

να κατσω οποτε να την κανω πχ μεσημερι με 32 βαθμους μεσα στο σπιτι?θα μπορουσες εσυ θες να μου πεις να το κανεις αυτο?

και εξαλλου δεν ειπα ποτε οτι δεν κατηγορω και τον εαυτο μου η γενικα τους φοιτητες για την κατασταση.

τελος παντων απο κει και περα το οτι εχουμε μεινει ακομα στο πνευμα των εκλογων δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να κανουμε και μια πλακα

εγώ διαβάζω με 34 σε πέρασα :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτοι φταινε γιατι δεν εχουν ιδιαιτερο νοημα και οι εργαστηριακες ασκησεις οποτε ειναι αγγαρεια.

να κατσω οποτε να την κανω πχ μεσημερι με 32 βαθμους μεσα στο σπιτι?θα μπορουσες εσυ θες να μου πεις να το κανεις αυτο?

και εξαλλου δεν ειπα ποτε οτι δεν κατηγορω και τον εαυτο μου η γενικα τους φοιτητες για την κατασταση.

τελος παντων απο κει και περα το οτι εχουμε μεινει ακομα στο πνευμα των εκλογων δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να κανουμε και μια πλακα

Χαλάρωσε ρε άνθρωπε, τα ίδια έκανα και εγώ giveup:giveup:. Ανούσιες ασκήσεις και διάβασμα ανούσιων πραγμάτων μέσα στον Ιούνιο και τον Ιούλιο στην Κρήτη μόνο με έναν ανεμιστήρα.

Το νόημα του ποστ ήταν ότι φταίμε και εμείς σαν φοιτητές για τα χάλια της 3ο-βάθμιας:hang3:

Link to comment
Share on other sites

Χαλάρωσε ρε άνθρωπε, τα ίδια έκανα και εγώ giveup:giveup:. Ανούσιες ασκήσεις και διάβασμα ανούσιων πραγμάτων μέσα στον Ιούνιο και τον Ιούλιο στην Κρήτη μόνο με έναν ανεμιστήρα.

Το νόημα του ποστ ήταν ότι φταίμε και εμείς σαν φοιτητές για τα χάλια της 3ο-βάθμιας:hang3:

misunderstood then

αστα βραστα.

το οτι φταιμε και μεις φταιμε παντως

αντε καταφερα και τελειωσα την μια,την αλλη αυριο!:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.