Jump to content




DJD

Recommended Posts

Βλέπω τον άστρο ορθοπεταλιά και εμάς με τη γλώσσα γραβάτα. Μου έδειχνε κάτι διαδρομές που έχει κάνει τελευταία και εγώ ούτε τις μισές δεν βγάζω...:crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι νέος καλλιτέχνης, να μου κάνεις 50 like τη μέρα και να στέλνεις άλλα 20 poke για να μπω να κάνω ένα like στο μοναδικό τραγούδι που ηχογράφησες στο υπόγειο κάποιου φίλου.

αααργκκκκ :mad:

Link to comment
Share on other sites

ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ εχω σκοτώσει 6 κουνουπια μεχρι τωρα που ειδα αλλο 1 να πετάει....ολα αυτά σε μολις 10 λεπτα που ειχα το παράθυρο ανοιχτό χωρις φωτα (το λαπτοπ δε πιανεται :p):wall::X:

Φίλος στο fb:

Νομίζω έχουν μαζευτεί τα κουνούπια έξω και προσπαθούν να τραβήξουν τη σήτα.

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εχω το λαπτοπ στο κρεβάτι.Μιλάω στο κινητό.Τελειώνω με το κινητό και το πετάω πάνω στο κρεβάτι.Φυσικά όμως το κινητό αποφασίζει να κάνει ένα ninja γκελ πάνω στο στρώμα και να προσγειωθεί πάνω στην οθόνη του dell και να την κάνει ταναπου.Ξέρει κανείς πόσο πάει η αβτικατάσταση οθόνης από αντιπροσωπεία?

Link to comment
Share on other sites

Μολις ειδα διαφημιση smartphone nokia με 41megapixel camera.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Αν θυμάμαι καλά μέσω software πιάνει τα 41mp, με λίγα λόγια και μια κάμερα ανάλυσης 640Χ480 είναι π.χ. 10mp με έναν καλό αλγόριθμο για zooming.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα μου ανακοίνωσαν και εμένα την απόλυση μου ...

βασικά πάει για φούντο η φάμπρικα και το περίμενα εδώ και λίγο καιρό..

τι ώρα φεύγει το παπόρο για αστραλία?

Φιλε, δεν μπορείς να φανταστείς ποσο σε καταλαβαίνω.. ξεκινα από σήμερα να ψάχνεις χωρα και από αύριο να μαθαίνεις νέα γλώσσα

Link to comment
Share on other sites

Εγω ψαχνω απο Σεπτεμβρη δουλεια κ ουτε για πωλητη δεν με παιρνουν στο πλαισιο. Πλεον στελνω βιογραφικα χωρις να γραφω οτι εχω πτυχιο ΑΣΟΕΕ...

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.