Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ρε διάολε έναν ναργιλέ να κάνουμε. :/

Σκάσαν κάτι ΧΑ με σφυριά και γκλοπ και τα κάναν λίμπα (μαζί με ανθρώπους). :shout:

ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΑ. Δεν κάνουν τέτοια τα παλικάρια της ΧΑ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εντάξει, εγώ δεν έχω κάτι προσωπικό. Δεν μου αρέσει η βία από όπου και να 'ρχεται, και από τους αναρχικούς...

Το θέμα είναι πως ήμουν με τον φίλο μου και φασιστικά τελείως αναγκάστηκα να σηκωθώ από εκεί για να μην με σκοτώσει ένας τρελάρας με βαριά, ο οποίος φορούσε κουκούλα και έλεγε στον φίλο του: "Πάμε να τους σκοτώσουμε ρε ***, πάμε τώρα... αλήθεια".

Δεν καταλαβαίνω την ευχαρίστησή σου σε αυτό, αλλά έχει καλώς. Εγώ ζω εν τέλει και δεν τρέφω κάποιο μίσος, ούτε πείραξα κανέναν. Μόνο στενοχωρημένος απ' την βία, ακόμη και σε κοπέλες.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως ήμουν με τον φίλο μου και [...]

Όταν σου λένε ότι πρέπει να μάθεις να εκφράζεσαι (και να μην σκοτώνεις τις λέξεις ορθογραφικά), είναι για το καλό σου...

Link to comment
Share on other sites

Ναι εντάξει, εγώ δεν έχω κάτι προσωπικό. Δεν μου αρέσει η βία από όπου και να 'ρχεται, και από τους αναρχικούς...

Το θέμα είναι πως ήμουν με τον φίλο μου και φασιστικά τελείως αναγκάστηκα να σηκωθώ από εκεί για να μην με σκοτώσει ένας τρελάρας με βαριά, ο οποίος φορούσε κουκούλα και έλεγε στον φίλο του: "Πάμε να τους σκοτώσουμε ρε ***, πάμε τώρα... αλήθεια".

Δεν καταλαβαίνω την ευχαρίστησή σου σε αυτό, αλλά έχει καλώς. Εγώ ζω εν τέλει και δεν τρέφω κάποιο μίσος, ούτε πείραξα κανέναν. Μόνο στενοχωρημένος απ' την βία, ακόμη και σε κοπέλες.

γιου αρ ιν φορ ε γουορλντ οφ σαρπραηζ. μονο αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Ε μάλλον ναι, αφού είπε οτι ο ένας κράταγε μια βαριά! :hehe:

Μαααααααλλον λαθος θα κανεις...

Βαση λογικης δηλαδη ρε παιδι μου και μονο...

Aν σκεφτεις πως τα κομπλεξ τους προερχονται απο καπου, αποκλειεται να ηταν βαρια..

ΟΥΓΚ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.