Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πάλι τα ίδια θα λέμε?

Δηλαδή ακούμε 1 μαλάκα την φορά και διεξάγουμε συμπεράσματα?

Εξήγαγα πουθενά συμπεράσματα και δεν το ξέρω; Γιατί στη συγκεκριμένη περίπτωση εσύ εξάγεις συμπεράσματα χωρίς να έχω γράψει τίποτα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Εξήγαγα πουθενά συμπεράσματα και δεν το ξέρω; Γιατί στη συγκεκριμένη περίπτωση εσύ εξάγεις συμπεράσματα χωρίς να έχω γράψει τίποτα άλλο.

Έχεις δίκιο, μάλλον είμαι προκατειλημμένος και χαιρέκακος.

Γιατί το πόσταρες αυτό λοιπών?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το πόσταρες αυτό λοιπόν?

Γιατί μου φάνηκε ενδιαφέρον. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Γι' αυτό το λόγο άλλωστε το πόσταρα στο ΠΟΘ και όχι στο νήμα των Εκλογών ή της Χρεοκοπίας.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ μπορείτε να ΣΚΑΣΕΤΕ πια με την ζέστη και πόσο υποφέρετε στην παραλία και με το παράθυρο ανοιχτό?

Σαν λυπάμαι, πονάω για εσάς, συμπάσχω, αλλά εδώ έχει 11'C και βρέχει.

Α και δεν έχει παραλία σε 20 λεπτά με το αυτοκίνητο.

Οπότε παρακαλώ πολύ, with cream and sugar.

STFU

kkthxbi

Τώρα που θα βγω με το ποδήλατο παραλία θα τραβήξω φωτό και θα τις ανεβάσω εδώ. Έτσι να σκάσεις που ήρθες μέχρι εδώ και δε πέρασες να πεις ένα γεια.

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί να είναι και ο φερετζές...

Αλλά πέρα απο τις σεξουαλικές σου προτιμήσεις, έχε στο νού σου το μαύρισμα γιατί αν το κόψεις τον Αύγουστο θα είσαι με ένα μόνιμο dirty sanchez!!

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί να είναι και ο φερετζές...

Αλλά πέρα απο τις σεξουαλικές σου προτιμήσεις, έχε στο νού σου το μαύρισμα γιατί αν το κόψεις τον Αύγουστο θα είσαι με ένα μόνιμο dirty sanchez!!

Καλά καλά... με πείσατε! Ξυρίζω συριζα και τις ελιές μου, φοράω V και γίνομαι άντραC. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Καλά καλά... με πείσατε! Ξυρίζω συριζα και τις ελιές μου, φοράω V και γίνομαι άντραC. :rofl:

Μπορείς να βγάλεις τον φερετζέ απο τον πόύ*** αλλά όχι την Αριστερά απο τον άνθρωπο!!!

:p :P :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.