Jump to content




DJD

Recommended Posts

ρε unick με τρολαρεις άγρια :toomuchne είμαι πέραμα !!!

πόσο φυσιολογικό είναι να μπω στρατιωτικά ντυμένος με ένα μακρινάρι ΚΑΙ θήκη στην πλάτη μέσα σε ΜΜΜ .

αν με ελέγξει η αστυνομία Ι ΦΑΚ ΙΤ

Σιγα ρε *2 ...

Δεν διαβαζεις καθολου Εκλογοthread κλπ κλπ??

Αν σου πει κανεις τιποτα δηλωσε ΧΑγιτης με τα γνωστα "ο,τι θελω κανω... εγερθουτου" κλπ κλπ

Αν σε ελεγξει "συναδελφος ψηφοφορος" κανε τα δικα σου.

Πες τον "πουλημενο τσιρακι του κρατους, ανικανο" κλπ κλπ

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

@Myralis ok, δεν έχετε αίσθηση του χιούμορ εδώ μέσα μου φαίνεται, κάτι να πω εγώ κατευθείαν πετάγωνται 10. Κάτι να πει ο Lakiss δε τρέχει τίποτα.

παραπονάκια? άχου το μωρέ...ζώπα, ζώπα!:p

τι δεν θα έκανα τώρα για ένα τέτοιο.....

zaxarouxo.jpg

Link to comment
Share on other sites

τσώπα τσώπα λένε :p

Θέλω και εγώ ζαχαρούχο :shout:

Το έκανα Κρητικό σαν το ζήπεδο, εζύ ζιατί ζορίζεσαι?:p

στο τσακ είμαι να καβαλίσω πάπια, να πάρω προφιτερόλ και να πάω στον [MENTION=4482]LevelOne[/MENTION].....

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η Cosmote κανει πραγματικα οτι ειναι ανθρωπινως δυνατο για να ΜΗΝ μπορεις να πληρωσεις λογαριασμο online. Δηλαδη πραγματικα, νομιζω οτι κατεχω το skillset ωστε να μπορω να πληρωσω ενα λογαριασμο, και αδυνατω εδω και 3 μερες. Σε καθε βημα ζηταει κωδικο, ο οποιος ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ που τον βαζω, μου λεει οτι ειναι λαθος. Για ονομα, δε μπορω να βρω καποιο ικανοποιητικο βασανιστηριο για τον αχρηστο που το εφτιαξε.

/rant

Link to comment
Share on other sites

ρε unick με τρολαρεις άγρια :toomuchne είμαι πέραμα !!!

πόσο φυσιολογικό είναι να μπω στρατιωτικά ντυμένος με ένα μακρινάρι ΚΑΙ θήκη στην πλάτη μέσα σε ΜΜΜ .

αν με ελέγξει η αστυνομία Ι ΦΑΚ ΙΤ

γιαυτο σου λεω πμ οτι θες :p γιατι λυση υπαρχει :p ξερεις ποσες φορες εχω περασει μπροστα απο οργανο και ουτε σημασια δεν μ εδωσε??? και με γιλεκα και απολα! εισαι νομιμος ;)

Link to comment
Share on other sites

Σιγα ρε *2 ...

Δεν διαβαζεις καθολου Εκλογοthread κλπ κλπ??

Αν σου πει κανεις τιποτα δηλωσε ΧΑγιτης με τα γνωστα "ο,τι θελω κανω... εγερθουτου" κλπ κλπ

Αν σε ελεγξει "συναδελφος ψηφοφορος" κανε τα δικα σου.

Πες τον "πουλημενο τσιρακι του κρατους, ανικανο" κλπ κλπ

:hehe:

Κομμουνιστή να τον πει και να κάνει πως πιάνει το όπλο...

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η Cosmote κανει πραγματικα οτι ειναι ανθρωπινως δυνατο για να ΜΗΝ μπορεις να πληρωσεις λογαριασμο online. Δηλαδη πραγματικα, νομιζω οτι κατεχω το skillset ωστε να μπορω να πληρωσω ενα λογαριασμο, και αδυνατω εδω και 3 μερες. Σε καθε βημα ζηταει κωδικο, ο οποιος ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ που τον βαζω, μου λεει οτι ειναι λαθος. Για ονομα, δε μπορω να βρω καποιο ικανοποιητικο βασανιστηριο για τον αχρηστο που το εφτιαξε.

/rant

κατι τετοια παθαίνω με τη βονταφον

Link to comment
Share on other sites

Οκ το είδα κι αυτό. Τί κάνει η ανεργία...

Αναλαμβάνω δακτυλογραφήσεις κάθε είδους κειμένων μόνο με 0,50 λεπτά/σελίδα. Μόνο στο μονοτονικό. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ αφήστε μου το μήνυμά σας εδώ ή στο e-mail μου

Link to comment
Share on other sites

τι δεν θα έκανα τώρα για ένα τέτοιο.....

zaxarouxo.jpg

εχε χαρη που αυριο το προγραμμα εχει home made vanilla ice cream test run #2

αλλιως θα σου βγαζα φωτο το αδειο κουτακι με το λυγισμενο κουταλι παραδιπλα :drool:

btw

δεν παιζει σε ακτινα δρασης κανενα απο αυτα τα 24ωρα περιπτεροψιλικατζιδικα delivery?

προσωπικα με εχουν σωσει πολλες φορες απο στερητικο συνδρομο νικοτινης, σοκολατας, αναψυκτικου, μπυρας κτλ

post-166-1416076325,8982_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είναι έγκλημα να μην έχεις ένα ζαχαρούχο στο σπίτι. Αλλά έχετε ξεσκιστεί στου καφέδες οπότε σας καταλαβαίνω :p

Σε συνδυασμό με καλό κακάο (Van Houten) κάνεις θαύματα. Επίσης και το άνθος αραβοσίτου (κρέμα) γίνεται πολύ καλύτερο με ζαχαρούχο.

Link to comment
Share on other sites

cigarette-smoke101.jpg

Αν θέλεις να τον εισάγεις στην βάσανο του πειρασμού, λάθος εικόνα διάλεξες.

Το τασάκι με αποτσίγαρα είναι σιχαμερό ακόμα και για καπνιστές.

Ένα αχνιστό φλιτζάνι καφέ ή ένα ποτό σε μπαρ με "κόσμο" είναι φωτογραφίες που θα υπονοούσαν το τσιγάρο με επιτυχία : )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.