Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αν θέλετε κατι αποτελεσματικό για pest control (προσοχή-επαναλαμβάνω: PEST CONTROL) τότε ο επικυρίαρχος ειναι ένας.

Weihrauch HW100 PCP 5.5 με μια Leupold 3-9x50 VXR.

hw100001.jpg

HW100T.jpg

Έγινε επεξεργασία από LevelOne
Link to comment
Share on other sites

Dude με 800 αγοράζεις glock 19. Νόμιμα και ωραία εφόσον έχεις τη σχετική άδεια.

Ω ναι το έπιασα στα χέρια μου τις προάλλες!!! Είναι σαν πλαστικό παιχνίδι, αλλά και πάρα ΠΑΡΑ πολύ χαριτωμένο!

:nothing:

Link to comment
Share on other sites

Εμ συγγνώμη αλλά δε γίνεται να κοστίζει ένα περιοδικό 8 και 9 ευρώ στις μέρες μας.

Είχα ξοδέψει μια περιουσία στο RAM και το HITECH. Καλά το δεύτερο χτύπαγε και κάτι 15άρια καμμιά φορά με τα "δώρα".

Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα κουμπουρια αλλα πολυ μεγαλη ευθυνη απο πολλες αποψεις.

Δεν θα το εβαζα σπιτι μου με τιποτα, αν μη τι αλλο απο τοτε που εκοψα το τσιγαρο θα φοβαμαι οτι θα βγω στο δρομο να το παιξω gta.

Εδω αν ξερεις να χτυπας σωστα πανω στον βρασμο αφηνεις τον αλλον νεκρο η με σωματικη βλαβη ποσο μαλλον οταν εχεις οπλο.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα κουμπουρια αλλα πολυ μεγαλη ευθυνη απο πολλες αποψεις.

Δεν θα το εβαζα σπιτι μου με τιποτα, αν μη τι αλλο απο τοτε που εκοψα το τσιγαρο θα φοβαμαι οτι θα βγω στο δρομο να το παιξω gta.

Εδω αν ξερεις να χτυπας σωστα πανω στον βρασμο αφηνεις τον αλλον νεκρο η με σωματικη βλαβη ποσο μαλλον οταν εχεις οπλο.

Καραμπίνα με πλαστικές σφαίρες.

Αν σου μπουν στο σπίτι ρίχνεις στα πόδια (αν έχεις την ψυχραιμία δλδ).

Link to comment
Share on other sites

διακοπές ή δουλειά;

Διακοπές!! 10 μέρες φιλοξενία στον ξάδερφο στη Χαϊδελμβέργη και μετά θα ανέβει και ο κολλητός να νοικιάσουμε αυτοκίνητο να γυρίσουμε μερικές πόλεις για άλλες 10.:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Καραμπίνα με πλαστικές σφαίρες.

Αν σου μπουν στο σπίτι ρίχνεις στα πόδια (αν έχεις την ψυχραιμία δλδ).

Και οι πλαστικές όμως μπορούν να σκοτώσουν άρα πάλι πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικός.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.