Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλά ...

άμα μαζευτούν οι άκυροι και αρχίσουν αυτοί να σού κάνουν ελικοπτεράκια με τις τσ@υτσ@ύνες τους

μην σε δω να γκρινιάζεις... εκέι να δεις πόσο θα ξενερώσεις :hehe::hehe:

to impress a chick do the helicopter ntik 3-Way (The Golden Rule) (feat. Justin Timberlake & Lady Gaga) - YouTube

Link to comment
Share on other sites

πρέπει το thelab να σέβεται τον ένα και ΜΟΝΑΔΙΚΟ ψηφοφόρο του πασοκ. Που είναι όμως η ΧΑ, το ΞΥΡΙΖΑ και οι ΑΕ; :hmm: αυτοί έχουν μεγαλύτερα ποσοστά.
μάγκες, με αυτά τα προεκλογικά μπάνερς, έως τις 17 του μηνός το thelab τρώει adblock :/

Παιδες ΔΕΝ εχουμε βάλει εμεις πολιτικά banners, για όνομα δηλαδη, το google ads τα βγάζει. Δώστε μου τα λινκ να τα κοψω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ΔΕΝ εχουμε βάλει εμεις πολιτικά banners, για όνομα δηλαδη, το google ads τα βγάζει. Δώστε μου τα λινκ να τα κοψω.

Ορίστε

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=3eAJcQ0FvCo&list=PL174CECB4D768759D&index=3&feature=plpp_video&gclid=CIHBsOjNxbACFYwQfAodbGMDVw]Προστασία Καταθέσεων - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] Πριν 2 μηνες ειχε παρει φιλος LG από το Π και ειχε καμμενο πιξελ.. Του ειπαν να μιλησει με LG και την επομενη ειχε ερθει δικος τους με σφραγισμενη.Και η δευτερη ειχε καμμενο πιξελ και παλι μεσα σε λιγες μερες ειχε σφραγισμενη τηλεοραση...Πως και αλλαξαν τακτικη ρε γμτ?? Μηπως δεν εχουν στοκ όπως η Dell που σου λεει περιμενε ένα μηνα για καινουργια αλλιως για πιο συντομα ανακατασκευασμενη?

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

"Prwina kse-shkwmata with Lakisss"is back!

Μην χάσεις εσύ να σχολιάσεις αμέσως....άλλη [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] μας βρήκε!:)

Πάντως σοβαρά τώρα, κάτι έπρεπε να γίνει ''για να επανέλθει η τάξη''...είναι δυνατόν να

μιλάνε για τσουτσούνες και ελικοπτεράκια στο ΠΟΘ? (δες προηγούμενη σελίδα)

Βέβαια έσπασα τον όρκο που έδωσα στον Άστρο, αλλά ''ο σκοπός αγιάζει τα μέσα'' λένε.

Μην νομίζετε ότι θα ξαναβάλω video... μόνο αν συντρέχουν λόγοι εθνικής σημασίας. :)

Link to comment
Share on other sites

έχει μείνει ένα διαμέρισμα, στον 5ο όροφο, κενό εδώ 2-3 χρόνια, και πλέον το μπαλκόνι έχει γίνει περιστερώνας (δεκαοχτουρώνας για για την ακρίβεια). Το κακό είναι ότι τα κωλόπουλα δεν περιορίζονται εκεί πέρα, αλλά έρχονται και σε όλα τα άλλα μπαλκόνια. Είμαι στο τσακ πριν πάω να αγοράσω αεροβόλο και να τα πυροβολώ όταν έρχονται εδώ πέρα.

Κι αν πετύχω ξανά «οικολόγο» να αφήνει δεκαοχτούρες σε κάποια περιοχή (το έκαναν στην Κεφαλονιά που δεν είχε ποτέ τέτοια πουλιά), θα τον βάλω να μου καθαρίζει τα μπαλκόνια για τα επόμενα 3 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Οικολόγοι... :hehe:

Στο Κ.Νευροκόπι όταν ήμανε, πάνω σε ένα λόφο όπου ο κόσμος πάει για bbq, τα παιδιά πάνε με τα ποδήλατα, τα ζευγαράκια πάνε για σουξουμούξου κουκουρούκου, είχανε πάει και είχαν αμολήσει βασιλικές οχιές, αυτές με το κέρατο, που έχουν wireless poison και τον πίνεις στο άψε σβύσε.

Μιλάμε οικολόγοι και οικολόγριες IQ 500.

Link to comment
Share on other sites

έχει μείνει ένα διαμέρισμα, στον 5ο όροφο, κενό εδώ 2-3 χρόνια, και πλέον το μπαλκόνι έχει γίνει περιστερώνας (δεκαοχτουρώνας για για την ακρίβεια). Το κακό είναι ότι τα κωλόπουλα δεν περιορίζονται εκεί πέρα, αλλά έρχονται και σε όλα τα άλλα μπαλκόνια. Είμαι στο τσακ πριν πάω να αγοράσω αεροβόλο και να τα πυροβολώ όταν έρχονται εδώ πέρα.

Κι αν πετύχω ξανά «οικολόγο» να αφήνει δεκαοχτούρες σε κάποια περιοχή (το έκαναν στην Κεφαλονιά που δεν είχε ποτέ τέτοια πουλιά), θα τον βάλω να μου καθαρίζει τα μπαλκόνια για τα επόμενα 3 χρόνια.

cd στα μπαλκονια... για μενα δουλεψε...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.