Jump to content




DJD

Recommended Posts

Βρισκει ο θειος μου στην τραπεζα φακελο που ειχε 2000Ε

Τελος παντων λογω ενοχων σκεφτοταν να τον δωσει πισω(σιγα μην τους τον εδινα εγω)

Τον παιρνουν τηλ και του λενε οτι τον εχουν στις καμερες και οτι ο φακελος εχει μεσα 2200!!!!

Κοιτα που πας να κανεις το καλο(να τον επιστρεψεις) και σου ζητανε και τα ρεστα τα ρεμαλια!!

και το πιο πιθανο ειναι να το κανουν ετσι ωστε εαν ζητησει το ποσοστο που δικαιουται(ποσο ειναι?10%) να το γλιτωσουν απο τον αερα που εβαλαν!!

Σιγα μην τους τα εδινα και ας ερχοντουσαν να μου τα παρουν οι βλαχοι!

Link to comment
Share on other sites

μαγαζάκι online για σκηνές έχουμε ?

Είδη Camping-Εκδρομικά , Κατάστημα Σωτηρίου

Σκηνές

Και ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να τις δεις από κοντά πριν πάρεις οτιδήποτε, κάποιες μάρκες έχουν και ΥΤ βίντεο..

ΕΔΙΤ:

Θα σου έλεγα και polo.gr αλλά αν και τα προϊόντα είναι καλά, η σελίδα τους είναι άθλια και δεν είναι για αγορές.

Link to comment
Share on other sites

Σπέρες. Την πρόβλεψή σας για ΔΙΠΛΗ στα ΠΟΛΩΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ κ ΡΩΣΣΙΑ - ΤΣΕΧΙΑ. ΔΙΠΛΗ εννοώ για 2 αποτελέσματα και όχι διπλή ευκαιρεία. Έχω σκεφτεί τους δικούς μας για χ2 και τους άλλους (ΡΩΣΣΙΑ - ΤΣΕΧΙΑ)για 1χ. Την γνώμη σας...σε μια ώρα έχει σέντρα.

Link to comment
Share on other sites

ok απλά περάσα από ένα μαγαζάκι από την ιερά οδό και βρήκα αυτήν παρόμοια 60 ευρώ οπότε ήθελα να ψάξω για τιμές να δω αν είναι οκ

Και στις σκηνές, ότι πληρώσεις παίρνεις. Έχω κοιμηθεί σε -28°C, σε νεροποντή, σε 7 μποφώρ. Η φθηνή σκηνή θα σου προσφέρει μόνο κάλυψη. Δεν αερίζεται σωστά, δεν απορροφά ακτινοβολία, δεν προστατεύει από τη ζέστη, στήνεται δύσκολα, σκίζεται εύκολα. Ξέρω ότι δεν είναι εποχές για έξοδα, αλλά επίσης ξέρω ότι είναι εποχές για ευκαιρίες. Βρες μια μεταχείρω στα 60-80€, που καινούρια θα έχει > 130-150€ και πάρε τη, αφού ελέγξεις για φθορές.

Link to comment
Share on other sites

Και στις σκηνές, ότι πληρώσεις παίρνεις. Έχω κοιμηθεί σε -28°C, σε νεροποντή, σε 7 μποφώρ. Η φθηνή σκηνή θα σου προσφέρει μόνο κάλυψη. Δεν αερίζεται σωστά, δεν απορροφά ακτινοβολία, δεν προστατεύει από τη ζέστη, στήνεται δύσκολα, σκίζεται εύκολα. Ξέρω ότι δεν είναι εποχές για έξοδα, αλλά επίσης ξέρω ότι είναι εποχές για ευκαιρίες. Βρες μια μεταχείρω στα 60-80€, που καινούρια θα έχει > 130-150€ και πάρε τη, αφού ελέγξεις για φθορές.

βασικά ποιο πολύ για καλοκαίρι θέλω ! ακόμα δεν σκοπεύω για χιόνια

επειδή δεν ξέρω κοιτάω να χωράω μέσα και με κανένα άλλο άτομο να μην είμαι στενόχωρα

όχι ότι θα με πείραζε αν είμαι με συγκεκριμένο άτομο τώρα που σκέφτομαι :hmm:

τώρα περί των σκηνών είναι σαν να μου μιλάς για :alien:

επίσης μας έδειχνε εκεί ο τυπάς και μια άλλη πάλη στα 60 ευρώ με διπλό κάλιμα (δηλαδή σκηνή και στο πακέτο είχε και άλλο ένα "ύφασμα που έμπαινε απο πάνω" ) και μου είπε ότι είναι πιο καλή γιατί αντανακλά ει τον ήλιο και δεν θα ψοφήσουμε το καλοκαίρι

και τώρα σκέφτομαι να πάρω σαν την απο πάνω που δείχνω στην φώτο η να πάρω την δεύτερη ?

επίσης αν έχεις από κανέναν καμία θα ενδιαφερόμουν να την πάρω

Link to comment
Share on other sites

Αχ καημένα, θα πάτε για κατασκήνωση και θα πάθετε όπως παθαίνουν 2/3 φίλους μου απ' την πρωτεύουσα! 10 μέρες υπόσχονται, 3 κάθονται. :laughing:

Think about it, με τα ίδια λεφτά μπορεί να βρείτε φθηνά δωμάτια. Αν και δεν έχω πρόβλημα με μαμούνια, χώματα, κρεβάτι - πάτωμα, το μοτό "η ζωή θέλει τρόπο, όχι κόπο" μου επιβάλλεται. :p

Link to comment
Share on other sites

Αχ καημένα, θα πάτε για κατασκήνωση και θα πάθετε όπως παθαίνουν 2/3 φίλους μου απ' την πρωτεύουσα! 10 μέρες υπόσχονται, 3 κάθονται. :laughing:

Think about it, με τα ίδια λεφτά μπορεί να βρείτε φθηνά δωμάτια. Αν και δεν έχω πρόβλημα με μαμούνια, χώματα, κρεβάτι - πάτωμα, το μοτό "η ζωή θέλει τρόπο, όχι κόπο" μου επιβάλλεται. :p

όπα υπάρχει και σπίτι οπότε no prob

Link to comment
Share on other sites

Αγενεστατο θυληκο υπανθρωπο πλασμα απαιτει απο τους ανθρωπους της γειτονιας να της

δωσουν λογαριασμο ΟΤΕ για να τσεκαρει και ΚΑΛΑ αν υπαρχει δυνατοτητα ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ

τηλεφωνικων συνδεσεων σε οπτικη ινα για πιο γρηγορο ιντερνετ και μειωση τιμων.

Δεν δινει ονομα και δε φερει κανενα στοιχειο οτι ειναι απο τον ΟΤΕ.

Κοροιδευουν τον κοσμακη και ποιος ξερει τι κανουν με τα στοιχεια εκτος απο το πρηξιμο

που σου προσφερουν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.