Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τωρα τελευταια, σχεδον οτι φερει το ονομα της Corsair μοιαζει μελετημενο και μαλλον ομορφο...

Ας μου εξηγησει καποις τι σκ@τα σκεφτοντουσαν οταν προσελαβαν τον Χαρυ Κλυνν ντυμενο ταιβανεζα για promogirl?

kdyybrpybo4c419c83394be.jpg

481152_422639274442833_1247287100_n.jpg

και το εβαλαν κιολας να καθεται και διπλα σε τετοια συναδελφο...

181116_422639264442834_1659435518_n.jpg

WTF?

ειναι DOA λεμε!

Δεν την βλεπεις?

RMA the biatch!

Link to comment
Share on other sites

δεν την πετυχαν σε καλη στιγμη πιστευω :p αχαχαχαχαχ η πλακα θα ηταν να την βαλουν να φορεσει μπλουζακια ανταγωνιστικης εταιριας... εκτος αν το εκανε αυτο ηδη η αλλη εταιρια.. :p

Link to comment
Share on other sites

Να'ταν μονο ο Κωτσοβολος Φιλιππε, καλα θα ηταν...

Εχει γινει το ιδιο και σε αλλες αλυσιδες εδω και καιρο δυστυχως

Link to comment
Share on other sites

Να'ταν μονο ο Κωτσοβολος Φιλιππε, καλα θα ηταν...

Εχει γινει το ιδιο και σε αλλες αλυσιδες εδω και καιρο δυστυχως

Ξερω για αλλες αλυσιδες. Κανω λίστα για να ξερω απο που θα αγοραζω/προτεινω να αγοραζουν γνωστοι. Επιβραβευση των σωστών και τιμωρία των εχω-προβλημα-δεν-μπορω-χωρις-το-2ο-σκαφος-μου.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν δεκτει κανενας τη μειωση θα τους διωξει ολους; η αποζημιωση ποσο ειναι περιπου;

Για μενα παντως που ψαχνω ενα χρονο δουλεια τα 650€ μου φαινονται λουκουμι!!!

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν δεκτει κανενας τη μειωση θα τους διωξει ολους; η αποζημιωση ποσο ειναι περιπου;

Για μενα παντως που ψαχνω ενα χρονο δουλεια τα 650€ μου φαινονται λουκουμι!!!

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Οταν δεν εχεις δουλεια λουκουμι ειναι. Αν εχεις οικογένεια και απο τα 900 πεσεις στα 650 το βλεπεις σαν θηλία στον λαιμο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.