Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τι Ελλάδα τι Κύπρος. Συζητάνε για τις Κυπριακές αερογραμμές στο ΡΙΚ. Κλασικά η διοίκηση θα σώσει την εταιρία με περικοπές προσωπικού και μισθών. Πρωτότυπη λύση. Αλλά πλάκα είχε ο συνδικαλιστής των (αν κατάλαβα καλά) πιλότων.

Τον ρωτάνε (κλασικά) για τον μισθό του.

Αφού είπε δύο φορές ότι δεν το ξέχασε και θα τους πει για τον μισθό του δίνει τις εξής απαντήσεις.

1η απάντηση.

Όσα έπαιρνα το 1990 ως νέος πιλότος. :crazy_pilot:

Δηλαδή;

2η απάντηση

2800 Κυπριακές λίρες :...:

και σωστά πετάγεται ο παρουσιαστής και λέει

"Ε τώρα τι μας τα λέτε σε λίρες για να φαίνονται λιγότερα;" :sarcastic:

Τελικά ακούστηκε ότι σε ευρώ είναι 4-5-6 χιλιάρικα ψιλό διαφωνούσαν μάλλον με την ισοτιμία ευρώ λίρας. Υποθέτω είχε πολλές :hehe:

Γελοίοι συνδικαληστές παντού. :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Κατα βάθος δεν θέλεις, νομίζεις οτι θέλεις!

Θέλω να πάω για ποδήλατο, άμα τον γκαντεμιάσεις τον καιρό θα έρθω να σε βρώ :big_boss:

Γι' αυτό θέλω να βρέξει...θέλω να πάω για ποδήλατο.:D

Την Κυριακή πρωί που πήγα μοσχομύριζε το σύμπαν από τη βραδινή βροχή του Σαββάτου...τζάμι ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό θέλω να βρέξει...θέλω να πάω για ποδήλατο.:D

Την Κυριακή πρωί που πήγα μοσχομύριζε το σύμπαν από τη βραδινή βροχή του Σαββάτου...τζάμι ήταν.

Αυτό που μετά από βροχή βρωμάει ο τόπος κοντά σε συγκεκριμένα φυτά - θάμνους εύχομαι να μη ζήσετε ποτέ.

Ξεχνάω κάθε φορά και περνάω απ' το ίδιο μέρος το πρωί, πω ρε μπόχα...

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό θέλω να βρέξει...θέλω να πάω για ποδήλατο.:D

Την Κυριακή πρωί που πήγα μοσχομύριζε το σύμπαν από τη βραδινή βροχή του Σαββάτου...τζάμι ήταν.

Εάν βρέξει πριν τις 6 δεν έχω πρόβλημα καλύτερα γιατί όντως μετράει η ποδηλασία μετά από βροχή αλλα όχι να κλειστώ μέσα λόγω καιρού.. αμαρτία είναι. (που πας για biking?)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μετά από βροχή βρωμάει ο τόπος κοντά σε συγκεκριμένα φυτά - θάμνους εύχομαι να μη ζήσετε ποτέ.

Ξεχνάω κάθε φορά και περνάω απ' το ίδιο μέρος το πρωί, πω ρε μπόχα...

Για εσένα βρωμάει, αλλά κάποιοι το έχουν κάνει κολόνια... Θυμάμαι που ο πατέρας μου έκανε σχεδόν εμ... με τη μυρωδιά και είχε πάρει την κολόνια η διευθύντριά του... Ερχόταν σπίτι σχεδόν άρρωστος κάθε μέρα...

Link to comment
Share on other sites

Πειτε μου καμια δικαιολογια για να αντισταθω και αυτη τη φορα στην αγορα ssd.....

http://www.thelab.gr/ti-pou-poso/prosfores-katastimatwn-diavaste-prota-to-arxiko-post-74391.html#post1063271279

εγώ λέω να ακυρώσω το Diablo 3 :baby:

Link to comment
Share on other sites

H αληθεια ειναι οτι δεν πιστευω οτι ο υπολογιστης μου ειναι αργος με τον μηχανικο που εχει, αλλα με τρωει.... ειναι κι αυτες οι τιμες στους ssd που πεφτουν!!! ενω πριν ελεγα μπαααα ειναι πολυ ακριβος!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μετά από βροχή βρωμάει ο τόπος κοντά σε συγκεκριμένα φυτά - θάμνους εύχομαι να μη ζήσετε ποτέ.

Ξεχνάω κάθε φορά και περνάω απ' το ίδιο μέρος το πρωί, πω ρε μπόχα...

βρωμοκαρυδια λεγεται

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά σε αμερικάνικα μην σλακάρετε με τους υπότιτλους, είναι καλο practise για το Εγγλέζικο!

εχω κοψει τους υποτιτλους εδω και 6 χρονια και ειμαι καλα.

ουτε ψαξιμο ουτε δεν συγχρονιζει ουτε ειναι νταουν το σαμπς ουτε τιποτα.

τωρα αν ειναι κανενα βαρυ εργο κατεβαζω αγγλικους.

Link to comment
Share on other sites

Απονευρωση σήμερα.. Πολύ άσχημα που στην αρχή η οδοντίατρος ψιλοακουμπούσε το κεφάλι μου, με το στήθος της..

πω τι μου θύμησες τώρα είχα μία ορθοδοντικό όνομα και πράμα να σε καλά Αγαπάκι (κάπως έτσι ήταν το επίθετό της) όπου και να σε :baby:

ω ναι την βρήκα gg googli

edit

ήμουν και μικρό τότε τώρα μαντράχαλος έγινα :hehe:

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Ειδικά σε αμερικάνικα μην σλακάρετε με τους υπότιτλους, είναι καλο practise για το Εγγλέζικο!

Εγώ εδω και καιρό έχω κόψει τους ελληνικούς,βαζω εγγλεζικους με βοηθάει καλύτερα αμα τα διαβάζω κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.