Jump to content




DJD

Recommended Posts

Dafuq????

Καιρο ειχα να δω τετοια καταιγιδα στην κορινθο.

Ημουν αραχτος παραλια σε καφετερεια στο μπαλκονακι και ξαφνικα λες και αδειασαν κανα κουβα με νερο απο πανω:rofl:

Φαση ειχε ο κοσμος που ειχε παει για μπανιο,ετρεχαν σαν τα ποντικια να κρυφτουν :p

Τι καιρος ειναι αυτος ρε,παμε καλα....?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4655]racer[/MENTION]

[MENTION=6199]SirDiman[/MENTION]

έχω ένα Programmer που συνδέεται στη παράλληλη και έκανα Backup τα saves μου (φτού φτού, 300+ ώρες παιχνιδιού δεν χαθήκανε), από εκείνες τις κασέτες.

Γενικά είναι κάψιμο, θα ήθελα ένα retro gaming meeting να κανονίζαμε κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4655]racer[/MENTION]

[MENTION=6199]SirDiman[/MENTION]

έχω ένα Programmer που συνδέεται στη παράλληλη και έκανα Backup τα saves μου (φτού φτού, 300+ ώρες παιχνιδιού δεν χαθήκανε), από εκείνες τις κασέτες.

Γενικά είναι κάψιμο, θα ήθελα ένα retro gaming meeting να κανονίζαμε κάποια στιγμή.

Ποσα αξεσουαρ εχεις εσυ για τα ποκεμονς λολ.

Παντως για να σκοτώσεις ωρα είναι σουπερ...:dirol:

Link to comment
Share on other sites

@SirDiman περιττό να σου πω ότι έχω γκάτζετ το οποίο όταν παίζεις τη κρίσταλ, έχει και το τηλέφωνο της χρυσής αυγής στο κινητό (in game) για να καθαρίζεις τους μετανάστες από το Johto και να μη πάνε στο Kanto. :p

Bonus pack και ένα typhlosion με τατουάζ μέανδρου. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.