Jump to content




DJD

Recommended Posts

τι βλάκες γείτονες έχω; Σάββατο πρωί -από τις 8.30- εργασίες (ή αλλαγή σε κάγκελα ή τοποθέτηση σιδεριών σε παράθυρα). Βγάλε μια ανακοίνωση ρε φίλε, μια-δυο μέρες πριν, στον πίνακα στην είσοδο, και προειδοποίησε. Κάποιοι περιμένουν την Παρασκευή για να ξενυχτήσουν, και το Σάββατο για να ξυπνήσουν στις 12.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στους ξενύχτιδες, κουράγιο σ' αυτούς που δουλεύουν!:)

Βλέπω έξω τον καταγάλανο ουρανό και σκέφτομαι...θα ήθελα να ήμουν πχ. στο Ναύπλιο τώρα και να έπινα ουζάκι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στους ξενύχτιδες, κουράγιο σ' αυτούς που δουλεύουν!:)

Βλέπω έξω τον καταγάλανο ουρανό και σκέφτομαι...θα ήθελα να είχα λεφτά και να ήμουν πχ. στο Ναύπλιο τώρα και να έπινα ουζάκι...

fixed

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι περιμένουν την Παρασκευή για να ξενυχτήσουν, και το Σάββατο για να ξυπνήσουν στις 12.

Αν είχε βγάλει ανακοίνωση δεν θα ξενυχτούσες; :upside:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι στο θέατρο για να φαίνεται η μάπα σου με τους προβολείς, πρέπει να έχεις 2 στρώσεις make up, μολύβι στα μάτια και μάσκατα στα βλέφαρα.

Ultra transvestite mode for art's sake

Link to comment
Share on other sites

Αν είχε βγάλει ανακοίνωση δεν θα ξενυχτούσες; :upside:

μπορεί να ξενυχτούσα, αλλά δε θα έπεφτα στις 6.20 για ύπνο. Αλλά το πιο πιθανό είναι να το πήγαινα για σήμερα το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

τι βλάκες γείτονες έχω; Σάββατο πρωί -από τις 8.30- εργασίες (ή αλλαγή σε κάγκελα ή τοποθέτηση σιδεριών σε παράθυρα). Βγάλε μια ανακοίνωση ρε φίλε, μια-δυο μέρες πριν, στον πίνακα στην είσοδο, και προειδοποίησε. Κάποιοι περιμένουν την Παρασκευή για να ξενυχτήσουν, και το Σάββατο για να ξυπνήσουν στις 12.

Τα ίδια παθαίνω εδώ και μία εβδομάδα. Θέλουν να βγάλουν όλα τα πλακάκια του σπιτιού. Και πες ok. Τι κάνουν τόσες μέρες; Ένα ένα τα βγάζουν;

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάω φυλλάδες τις ολκής και γενικά το Internet τι γράφεται τις τελευταίες μέρες και ντάξει, έχουν ξεφύγει όλα.

Πάνω, θέμα "Βρήκαν τον πατέρα τους κρεμασμένο σε δέντρο" και λίγο πιο κάτω θέμα "Μανικιούρ για... σκύλες"... Σε ένα άλλο θέμα διαβάζω οτι πήγε να αυτοκτονήσει 16άχρονη επειδή της σήκωναν Photoshopιες σε στάσεις εμμανουέλας και το πρώτο σχόλιο που διαβάζω είναι "κοπελια μην στεναχωριεσαι καθολου.. στα 30 σου ολοι αυτοι θα σε σεβονται θελουνε δεν θελουνε ..προχωρησε εσυ με τα μαθηματα σου , σπουδασε και αυτο που θελεις και θα τους δεις μετα..". Δηλαδή το να μη βγάζει τη ζωή της στο κλαρί δεν τους πέρασε από το μυαλό;

Και μετά θα βγούμε να πούμε οτι μας ενοχλεί αυτό http://www.bbc.co.uk/news/technology-18206810

jackie-chan-wtf.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.