Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν το λεω για να πουλησω μουρη (εξαλλου πουλαω αρκετη στα υπολοιπα θρεντς) ,αλλα πριν κανα διμηνο καποιοι χρηστες σπαστηκαν με ενα μαγαζι, εγραψαν τις κακες εντυπωσεις τους, και ο επιχειρηματιας τολμησε να μας στειλει απειλες για μηνυσεις και να σβησουμε τα ποστς. Ο DJDης ετρεξε το Tsakonas-app (συμβατο και με iOS 5.1.1) και μετα απο 2 μηνες που περασαν ο τυπος δεν τολμησε να μας ξαναστειλει απειλες. Απλα σπαζομαι πολυ που και οι ιδιωτες αρχιζουν και σκεφτονται σαν κρατος, "θα σε απειλησω για να μην πεις την γνωμη σου"....

ΥΓ: εννοειται πως δεν σβησαμε κανενα ποστ

διαβαζω αυτο και μετα εχω τον γερμανο στο ebay που ενω λεει as is και χωρις εγγυηση μου στελνει ανταλλακτικα δωρεαν ενω του ειπα να τον πληρωσω κιολας και αξιας 45 ευρω πλας.

μηπως ομως θα επρεπε να πεις το ονοματακι του?

να ξερουμε ρε παιδι μου ποιος εχει τετοιες αποψεις για κριτικη καταναλωτων.

Link to comment
Share on other sites

19€ παίρνω τα τακάκια για το Nissan (τα μπροστινά). :hehe:

40ρικο νομίζω εγώ άντε μαξ 50 τα μπροστινά honda

120 μου φαίνονται υπερβολικά πολλά . Τωρα με τα ποδήλατα δεν νομίζω να παίζει σύγκριση ίσως να θεωρούνται εξειδικευμένα και γιαυτο τους χαιδευουν τα γυμνασμενα τους οπίσθια .

και ενδεικτικα μπρος πίσω για την μοτο μου 18 δολαρς λολ

Yamaha Disc Brake Pads XT660X 04-07 Frt & Rr (2 sets) | eBay

Link to comment
Share on other sites

διαβαζω αυτο και μετα εχω τον γερμανο στο ebay που ενω λεει as is και χωρις εγγυηση μου στελνει ανταλλακτικα δωρεαν ενω του ειπα να τον πληρωσω κιολας και αξιας 45 ευρω πλας.

μηπως ομως θα επρεπε να πεις το ονοματακι του?

να ξερουμε ρε παιδι μου ποιος εχει τετοιες αποψεις για κριτικη καταναλωτων.

Στοστειλα πμ ,στειλτο κ εσυ σε πμ σε οποιον ρωτησει..

Link to comment
Share on other sites

Θα σας στειλω αλλα θα πω και 2 χιντς.

το site θυμιζει καλοφτιαγμενο geocities και εχει περισσοτερα ορθογραφικα απο πωλητη αγροτικων προιοντων σε παραγκα στην παλια εθνικη στην πελοποννησο.

Link to comment
Share on other sites

Στο τέλος της σημερινής Συντέλειας.

"Κάπου εδώ τελειώσαμε εμείς για σήμερα. Αν τώρα εσείς δεν τελειώσατε είστε τυχεροί, ακολουθεί το κεντρικό δελτίο ειδήσεων του ΣΚΑΙ με τη Σία Κοσιώνη."

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

19€ παίρνω τα τακάκια για το Nissan (τα μπροστινά). :hehe:
40ρικο νομίζω εγώ άντε μαξ 50 τα μπροστινά honda

και ενδεικτικα μπρος πίσω για την μοτο μου 18 δολαρς

Motorsport, Motorcycle & Car Equipment, Accessories, Tuning & Clothing | Sparco, Alpinestars, Arai, Recaro, OMP - Demon Tweeks

Φθηνά, ποιοτικά, αγωνιστικά, μεγάλη ποικιλία.

Ορισμένες φορές βαράει στα μεταφορικά, αλλά αν τους στείλεις email και τους ζητήσεις φθηνότερα, στα στέλνει με ταχυδρομείο, αντί για courier. Συστημένα φυσικά.

Πήρα δύο ζευγάρια μπροστινά Brembo μεταλλικά για το CBR και πήγαν 90€ με τα μεταφορικά. Εδώ έβρισκα τόσο τα Ferodo και τα EBC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.