Jump to content




DJD

Recommended Posts

σιγά ρε, γιατί πριν τον 2pac κανεις δεν έδωσε σημασία στους gorillaz που κάναν το ίδιο. μάθανε όλοι τον 2pac

Γιατί ο 2pac ήταν από τους κορυφαίους μάναμ μου. + την καραμέλα ότι είναι ζωντανός τόσα χρόνια :p

Link to comment
Share on other sites

πάλι, ο tupac είναι αντιγραφή των gorillaz και τις hatsune miku άμα το πάμε έτσι, που ήταν και πιο καλοστημένα live

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=pEaBqiLeCu0]Crypton Future Media - Hatsune Miku -- World is Mine - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=G-AhYnjKEzs]GORILLAZ in 3D (live) - YouTube[/ame]

edit, και τώρα μην πεις πως ο tupac είναι πιο κορυφαίος από του gorillaz... γιατί είναι σαν να συγκρίνεις το μήλο με το αχλάδι. και άμα βάλουμε και προσωπικό γούστο, η rap δεν είναι καν μουσική

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

και τώρα μην πεις πως ο tupac είναι πιο κορυφαίος από του gorillaz... γιατί είναι σαν να συγκρίνεις το μήλο με το αχλάδι. και άμα βάλουμε και προσωπικό γούστο, η rap δεν είναι καν μουσική

θα πέσει φωτιά να σε κάψει. Μαζί με το κοστούμι σου. Παλιογιάπη :whip:

Link to comment
Share on other sites

μάθε ρε spamer να διαβάζεις το τι γράφω και όχι το τι θες να διαβάσεις :dirol:

α, είχες γράψει κι από πάνω, ε; :p

Αλλά και πάλι, το σχόλιό μου ήταν, κυρίως, για το «η ραπ δεν είναι καν μουσική»

Link to comment
Share on other sites

αλμυρό σε s775 βγάζει πρόβλημα

Αράπικο...

Πάρε πάσα!

Τελικά το βρήκα, πάνω στην κάρτα γραφικών πήγε και έκατσε το ατιμούτσικο!

peanut.jpg

Θέλει καθάρισμα το pc επειγόντως!

Link to comment
Share on other sites

Αράπικο...

Πάρε πάσα!

Δεν παίρνω την πάσα που θες γιατί αύριο θέλω να βάλω video στο ΠΟΘ, και θέλω να το παίξω σήμερα καλό παιδί.:p

Όμως: Υψηλά κέρδη από το ελληνικό αράπικο φιστίκι | ενθετα , επαγγελματικες ευκαιριες , θεματα | ethnos.gr

Link to comment
Share on other sites

Σεισμός πριν από 10 λεπτά και σόφια, βουλγαρία. Δυνατός αρκετά, ειδικά για τα εδώ δεδομένα. Εν τω μεταξύ με είχε πάρει ο ύπνος εν μέσω μιας ταινίας τρόμου, και ξύπνησα από το σεισμό. Λε Χεσμεντάν Ντε Λα Μαγκέν...

NdM8T.png

Link to comment
Share on other sites

To επίκεντρο ήταν στη Σόφια. 5.6 ρίχτερ... κούνησε όλη την κεντρική και ανατολική Μακεδονία... είχε και καλή διάρκεια..δεν θέλω να φανταστώ τι έχει γίνει στη Σόφια...

edit: τους έχει τρελάνει εκεί πάνω. Μετασεισμοί συνέχεια... από 2.9 εως 4.6 ρίχτερ.

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

μάλλον περίμεναν ότι θα άνοιγε ο pokemon online server που ετοίμασα (μόλις τώρα) και ξεκίνησαν μερικοί την προπόνηση στο χωράφι με ground type pokemon και μπόλικο earthquake / fissure.

Από αύριο blizzard, outrage, thunder, solarbeam. Η καταστροφή πλησιάζει :hehe:

άσχετο, είδα στον ύπνο μου ότι περπάταγα στη περιοχή μου κοντά, και στη πλατεία υπήρχαν πυραμίδες με CRT τηλεοράσεις, αρκετές έδειχναν το σήμα της ΥΕΝΕΔ, αυτό τι να σημαίνει άραγε; :sarcastic:

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

πάλι, ο tupac είναι αντιγραφή των gorillaz και τις hatsune miku άμα το πάμε έτσι, που ήταν και πιο καλοστημένα live

edit, και τώρα μην πεις πως ο tupac είναι πιο κορυφαίος από του gorillaz... γιατί είναι σαν να συγκρίνεις το μήλο με το αχλάδι. και άμα βάλουμε και προσωπικό γούστο, η rap δεν είναι καν μουσική

Αν αρχίσουμε αυτή τη συζήτηση δεν θα τελειώσουμε ποτέ. Και για εμένα η κλασσική μουσική απλά δεν είναι μουσική.

[MENTION=4643]o polonos[/MENTION]

Να κεράσω τσιγαράκι και καφέ;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.