Jump to content




DJD

Recommended Posts

Απο αυριο το πρωι κομμενο τσιγαρο και καφες.

ΕΤΣΙ γιατι μου την δινει η βρωμα απο το τσιγαρο και ο καφες με πειραζει στο στομαχι.

Να παν να γ@#$#@ !! :stop:

Μακάρι να το κάνεις και μπράβο σου.. Tell us in a week πως πάει.

Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο το πρωι κομμενο τσιγαρο και καφες.

ΕΤΣΙ γιατι μου την δινει η βρωμα απο το τσιγαρο και ο καφες με πειραζει στο στομαχι.

Να παν να γ@#$#@ !! :stop:

Είναι θέμα απόφασης τελικά από ότι κατάλαβα.

Το αποφάσισα πριν 9 μέρες και το έκοψα μαχαίρι το τσιγάρο (τον καφέ δεν θέλω να τον κόψω). Εκανα 3 πακέτα την ημέρα σχεδόν.

Δεν μπορώ να πω ότι με έχει πιάσει η κρίση "θέλω ένα τσιγάρο επειγόντως"

Ελπίζω ότι θα το κρατήσω και σου εύχομαι καλή αρχή :T:

Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο το πρωι κομμενο τσιγαρο και καφες.

ΕΤΣΙ γιατι μου την δινει η βρωμα απο το τσιγαρο και ο καφες με πειραζει στο στομαχι.

Να παν να γ@#$#@ !! :stop:

Από αύριο χορταστικά αναγνώσματα στο fb του πολωνού. Όσοι δεν έχετε γραφτεί, κάντε το άμεσα:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ποια ακουστικά?

No.png

^ λάθος εικόνα

:p

KPwxr.gif

[MENTION=4643]o polonos[/MENTION] [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION]

Καλή δύναμη, αν για οποιοδήποτε λόγο δεν... περάστε οπωσδήποτε από εδώ. Τέσσερις μήνες τώρα και δεν μου έλειψε καθόλου το κανονικό, ημίμετρα δεν λέω, αλλά καμία σχέση με τα 2-3 πακέτα, όσο κι να ατμίσω.

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να το κάνεις και μπράβο σου.. Tell us in a week πως πάει.

Να'σαι καλα :flower:

Είναι θέμα απόφασης τελικά από ότι κατάλαβα.

Το αποφάσισα πριν 9 μέρες και το έκοψα μαχαίρι το τσιγάρο (τον καφέ δεν θέλω να τον κόψω). Εκανα 3 πακέτα την ημέρα σχεδόν.

Δεν μπορώ να πω ότι με έχει πιάσει η κρίση "θέλω ένα τσιγάρο επειγόντως"

Ελπίζω ότι θα το κρατήσω και σου εύχομαι καλή αρχή :T:

Ευχαριστω :T: αν και εγω εκανα περιπου 6-7 στριφτα την ημερα παλι θελω να τα κοψω...

Καλη συνεχεια και καλη δυναμη !

Από αύριο χορταστικά αναγνώσματα στο fb του πολωνού. Όσοι δεν έχετε γραφτεί, κάντε το άμεσα:hehe:

barney-stinson-meme-generator-it-s-going-to-be-legendary-37796b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο το πρωι κομμενο τσιγαρο και καφες.

ΕΤΣΙ γιατι μου την δινει η βρωμα απο το τσιγαρο και ο καφες με πειραζει στο στομαχι.

Να παν να γ@#$#@ !! :stop:

Όπως όταν πίνεις τον κ@λο σου και λες 'πω μλκ δεν ξαναπινω τόσο πολύ' ?? :p

Πέρα απο την πλάκα, καλά αποτελέσματα :T:

Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο το πρωι κομμενο τσιγαρο και καφες.

ΕΤΣΙ γιατι μου την δινει η βρωμα απο το τσιγαρο και ο καφες με πειραζει στο στομαχι.

Να παν να γ@#$#@ !! :stop:

Μαζί σου για το τσιγάρο και σου εύχομαι να τα καταφέρεις.

Όμως ο καφές είναι διαφορετική υπόθεση.

Αν δεν καταπίνεις τα χειρότερα χαρμάνια στον φραπέ η στον ελληνικό, αλλά πίνεις το απόσταγμα του Γαλλικού η του εσπρεσο, τότε 1 με 2 καφέδες την ημέρα ωφελούν

Με ποιους τρόπους ωφελεί ο καφές;

Link to comment
Share on other sites

εγω που δεν πινω καφε? γιατρε ειμαι καλα??

Μια χαρά είσαι.. μικρός όμως..

Και εγώ στο λύκειο έπινα ελάχιστα... Για δοκίμασε όμως να πας στο μάθημα, στο πανεπιστήμιο, 9 το πρωι για δίωρο βαρετότατο μάθημα, μετά από 5 ώρες ύπνο Παρασκευή πρωί, τον τρίτο μήνα σπουδών και τα ξαναλέμε.

ΕΔΙΤ:

Και να μην κοιμηθείς στο μάθημα, και να βγάλεις εργασία 11-1, και να μπεις σε άλλο μάθημα 1-3 και σε άλλο 5-7.

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Lab!:hi:

70Eja.jpg

Σαν σήμερα:

428: π.Χ. γεννιέται ο φιλόσοφος Πλάτωνας.

1821: δεύτερη σύσκεψη κρητικών οπλαρχηγών και προκρίτων στα Γλυκά Νερά Σφακίων για τον Αγώνα. Συγκροτείται η «Καγκελαρία».

1864: ο ελληνικός στρατός αποβιβάζεται στα Επτάνησα.

1891: οι Τζέιμς Τζον Κόρμπετ και Πίτερ Τζάκσον πυγμαχούν για 61 γύρους χωρίς αποτέλεσμα.

1904: ιδρύεται στο Παρίσι η Παγκόσμια Ομοσπονδία ποδοσφαίρου (FIFA)

1908: η πρώτη ταινία τρόμου, το "Δόκτωρ Τζέκιλ και Μίστερ Χάιντ", προβάλλεται στο Σικάγο.

1911: τερματίζονται στην ελληνική Βουλή οι εργασίες για την αναθεώρηση του Συντάγματος, το οποίο ψηφίζεται στο σύνολό του.

1919: η Ακαδημία των Ηθικών και Πολιτικών Επιστημών του Παρισιού εκλέγει ως μέλος της τον Έλληνα πρωθυπουργό Ελευθέριο Βενιζέλο.

1930: ο υπουργός Παιδείας, Γεώργιος Παπανδρέου, υλοποιεί την εκπαιδευτική του μεταρρύθμιση, η οποία στηρίζεται πάνω στην αναμόρφωση του δημοτικού σχολείου ως εξατάξιου, αυτοτελούς και υποχρεωτικού.

1932: παραιτείται η κυβέρνηση του Ελευθέριου Βενιζέλου. Πολιτικοί σχολιαστές κρίνουν το γεγονός ως φυσικό επακόλουθο της οικονομικής κρίσης που μαστίζει τη χώρα, αλλά και διαφόρων άτυχων περιστατικών, που δεν ήταν πάντα σε θέση να ελέγχει ο πρωθυπουργός.

1936 συλλαμβάνεται στο Τόκιο η Σάντα Άμπε που επί μέρες περιφερόταν με τα γεννητικά όργανα του συντρόφου της στην; τσάντα της. Τα είχε κόψει η ίδια.

1940: οι Ναζί παγιδεύουν τους Συμμάχους στη Λουκέρνη, ενώ βρίσκονται ήδη 60 μίλια από το Παρίσι.

1956 πραγματοποιείται στα νησιά Μπικίνι, στον Ειρηνικό Ωκεανό, η πρώτη έκρηξη βόμβας υδρογόνου καταστρέφοντας σχεδόν ολοκληρωτικά τη νησίδα.

1971: η Τσέλσι κατακτά στο Καραϊσκάκη το Κύπελλο Κυπελλούχων Ομάδων Ευρώπης νικώντας στον επαναληπτικό τελικό τη Ρεάλ με 2-1. Στα προκριματικά η Τσέλσι είχε αποκλείσει τον Άρη με 1-1 και 5-1.

1972: γεννιέται ο τραγουδιστής της ραπ Notorious B.I.G. που δολοφονήθηκε το 1997.

1979: στην Ισπανία, από μουσείο, που δεν φυλάσσεται, κλάπηκε πίνακας του Ελ Γκρέκο, μεγάλης αξίας.

1980: κάνει πρεμιέρα το πέμπτο επεισόδιο του "Πολέμου των Άστρων" με τον τίτλο "Η αυτοκρατορία αντεπιτίθεται".

1991: το περιοδικό "Τρίποντο" δημοσιεύει δημοψήφισμα των Ελλήνων αθλητικογράφων για την ανάδειξη των κορυφαίων καλαθοσφαιριστών με αφορμή την συμπλήρωση των 100 χρόνων από τη γέννηση του μπάσκετ. Πρώτος παίκτης αναδεικνύεται ο Νίκος Γκάλης με 1.120 ψήφους και ακολουθούν: Π. Γιαννάκης (1.108), Π. Φασούλας (1.101), Β. Γκούμας (916), Φ. Χριστοδούλου (913). Καλύτερος προπονητής ο Γιάννης Ιωαννίδης και διαιτητής ο Κώστας Ρήγας. Πρώτη ομάδα ανακηρύσσεται ο Άρης.

1995: στο Μπαγκλαντές, τουλάχιστον 400 είναι οι νεκροί από επιδημία ελονοσίας.

1995: πραγματοποιείται στην Ελλάδα η πρώτη κατεδάφιση με δυναμίτη στο 15ώροφο και επί 30 χρόνια ημιτελές κτήριο του Ερυθρού Σταυρού, στη συμβολή των οδών Μεσογείων και Σλίμαν.

1998: στο Όρεγκον, ο μαθητής Κίπλαντ Κίνκελ, αφού σκοτώνει και τους δύο του γονείς, εισβάλει στο σχολείο του και με ένα ημιαυτόματο σκοτώνει δύο μαθητές και τραυματίζει άλλους 25.

1999: ο 19χρονος Σκοπιανός πυγμάχος Κοκκίνα Ντελντεκόφσκι δέχεται θανατηφόρο χτύπημα στο στήθος στον τρίτο γύρο του αγώνα με τον Αρμένιο Αρτούρ Κεβοριάν στο διεθνές τουρνουά "Τοφάλεια" στην Πάτρα.

2005: 50ος Διαγωνισμός Τραγουδιού της Eurovision. στο Κίεβο της Ουκρανίας. Νικήτρια αναδεικνύεται για λογαριασμό της Ελλάδα η Έλενα Παπαρίζου με το τραγούδι «My Number One» σε μουσική του Χρήστου Δάντη και στίχους της Ναταλίας Γερμανού. Είναι η πρώτη νίκη της Ελλάδα στα 31 χρόνια συμμετοχής της στο θεσμό

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.