Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ολες οι αλλες ρατσες αξιζουν να ειναι αδεσποτες? :p

Τα περισσοτερα αδεσποτα εχουν γεννηθει εξω γι αυτο ειναι κ μπασταρδεμενα. Τσοου τσοου αδεσποτο πρωτη φορα ακουω.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσοτερα αδεσποτα εχουν γεννηθει εξω γι αυτο ειναι κ μπασταρδεμενα. Τσοου τσοου αδεσποτο πρωτη φορα ακουω.

Τα παίρνουν και μετά ή τα βαριούνται, ή κοστίζουν, ή τους δημιουργούν προβλήματα και τα πετάνε στο δρόμο προκειμένου να παραδεχθούν στον κύκλο τους ότι έκαναν λάθος. Η δικαιολογία είναι "το έχασα", "μου το έκλεψαν", ή καμιά φορά "το χάρισα σε ένα γνωστό, δεν τον ξέρεις" κλπ

Κάποιες άλλες φορές, την κοπανάνε μόνα τους όταν δεν είναι ευτυχισμένα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7649]FANISTELROOY[/MENTION] Το σχολιο μου πηγαινε στον jpavly, επειδη εδωσε εμφαση στο Τσοου Τσοου και στο Χασκι και την ηλιθιοτητα του κοσμου που τα παραταει. Ναι ειναι πιο hardcore να αποκτησεις τετοιες ρατσες, αλλα και τον τελευταιο κοπροαιμο να αφηνανε στο δρομο, το ιδιο θα (επρεπε να μας) με ενοχλουσε.

For teh history, εχω δει μολοσσο αδεσποτο. Να βλεπεις ενα αλογο με κυνοδοντες να σε πλησιαζει στις 8 το πρωι καθως πηγαινεις στο σχολειο, δεν ειναι και οτι καλυτερο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τα παίρνουν και μετά ή τα βαριούνται, ή κοστίζουν, ή τους δημιουργούν προβλήματα και τα πετάνε στο δρόμο προκειμένου να παραδεχθούν στον κύκλο τους ότι έκαναν λάθος. Η δικαιολογία είναι "το έχασα", "μου το έκλεψαν", ή καμιά φορά "το χάρισα σε ένα γνωστό, δεν τον ξέρεις" κλπ

Κάποιες άλλες φορές, την κοπανάνε μόνα τους όταν δεν είναι ευτυχισμένα.

Εννοειται αυτο, αλλα ρατσες αδεσποτα δυσκολα βλεπεις, γι αυτο μου εκανε εντυπωση το τσοου τσοου...

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Διαολε ξεχασα να πληρωσω την ΔΕΗ. Πρεπει να παω απ'αυτους ή και το προποτζιδικο αρκει?

Αν δεν έχει λήξει ο bill μπορείς να πας χαλαρά στο προποτζίδικο και είσαι κομπλεδούρα!

Αν έχει λήξει ο bill, εξαρτάτε από τον προποτζή!

Ύστατη λύση, πας ΔΕΗ και ξεμπερδεύεις!

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα το Legend of Zelda: Link to the Past και καθώς ανέβαινα σπίτι να το παίξω κλείστηκα στο ασανσέρ LOL.

Όταν είχε έρθει το CoD Black Ops είχε μείνει η γειτονιά από ρεύμα.

Άμα παραγγείλω το Diablo 3, τι θα γίνει; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα το Legend of Zelda: Link to the Past και καθώς ανέβαινα σπίτι να το παίξω κλείστηκα στο ασανσέρ LOL.

Όταν είχε έρθει το CoD Black Ops είχε μείνει η γειτονιά από ρεύμα.

Άμα παραγγείλω το Diablo 3, τι θα γίνει; :hehe:

Σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα : P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.