Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αν είχα 60 ευρώ να κάθοντε θα το αγόραζα γιατί το BF3-SWTOR-WOW guild μου θα σκιστεί να παίζει και δεν θα έχω τι να κάνω.. Αλλά μάλλον το ότι δεν έπαιξα ποτέ Diablo 2 με σώζει από το να το θέλω πολύ.

Εσείς που θέλετε τόσο πολύ να παίξετε σκεφτείτε τον εαυτό σας πριν 12 χρόνια.. :p, προσωπικά 13 χρονών δεν είχα δικό μου PC για να έπαιζα..

Link to comment
Share on other sites

Εφ' όσον μπήκες γνωρίζοντας οτι δεν κυκλοφορείς και οτι ίσχυε ο δακτύλιος στους δρόμους που κινήθηκες

indeed έκανες χαζομάρα αλλά από την στιγμή που έγινε και δεν αλλάζει δεν υπάρχει λόγος να σκας.

ΟΛΑ GOOD! :flex:

Τα θέλει και σένα ο κ@λος σου! :p

Εμένα μου είχαν πάρει πινακίδες στο κέντρο, πριν τα Χριστούγεννα, για παράνομη στάθμευση. 40€ ήταν ευτυχώς (80 κανονικά)

αλλά αυτό που έτσουξε ήταν οτι δεν είχα κάρο για 20 μέρες.

20 μερες πινακιδες? ουτε μεθυσμενος να ησουν.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω καθε φορα που βγαζει κατι η Blizzard νιωθω σαν να μιλατε για γυναικειες τσαντες και κραγιον.

Συνολικα playtime ειναι τα παρακατω απο τοτε που ειχα υπολογιστη μεχρι σημερα.

Diablo 2 :0

Warcraft 2 : κανα 3ωρο (+1-2 ωρες σε υπολογιστη φιλου πριν παρω δικο μου)

Warcraft 3 : κανα 6ωρο

WOW : 0 (το ειχα παρει δωρο με την DSL μου και ποτε δεν το ανοιξα. 1 μηνα ηταν πανω στο γραφειο μου)

Starcraft : κανα 5ωρο

Link to comment
Share on other sites

Πω πω καθε φορα που βγαζει κατι η Blizzard νιωθω σαν να μιλατε για γυναικειες τσαντες και κραγιον.

Συνολικα playtime ειναι τα παρακατω απο τοτε που ειχα υπολογιστη μεχρι σημερα.

Diablo 2 :0

Warcraft 2 : κανα 3ωρο (+1-2 ωρες σε υπολογιστη φιλου πριν παρω δικο μου)

Warcraft 3 : κανα 6ωρο

WOW : 0 (το ειχα παρει δωρο με την DSL μου και ποτε δεν το ανοιξα. 1 μηνα ηταν πανω στο γραφειο μου)

Starcraft : κανα 5ωρο

Σε τρώω!

Diablo 2 :0

Warcraft 2 : 0

Warcraft 3 : 0

WOW : 0

Starcraft : 0

Sorry guys αλλά WTF IS THAT ?

Μπροστά μου δεν είστε τίποτα :p

C&C: 0

Civilization: 0

Diablo: 0

Diablo 2: 0

Diablo 3: 0

LimeAge: 0

Starcraft I: 0

Starcraft II: 0

SWTOR: 0

WoW: 0

LOL: LOL

:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.