Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εγώ περιμένω κάτι από Hong Kong και ειλικρινά πιστεύω πως θα κάνει το γύρο της γης τόσο που έχει αργήσει :getlost:

Όχι τπτ άλλο δε μπορεί να προχωρήσει και το project ...

Link to comment
Share on other sites

ετσι απο περιεργεια θελω να παραγγειλω κατι να δω σε τι κατασταση ειναι ο ταχυδρομος μου και ποσες φορες θα κανει το γυρω της γης το δεμα μου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εγω χωρις πλακα ειδα οτι ο αστρολαβος μου εστειλε ΠΜ και μου ειπε να φτιαξω το νεο ΠΟΘ... αχχαχαχχαχα

αναθεση εντολης σχηματισμου νεου ΠΟΘ δινεται σε απλο μελος

μονο στην εξαιρετικη περιπτωση που κανενας vip, newsposter, reviewer κτλ

δεν δηλωσει εμπροθεσμα κι εγγραφως σχεδιο διαχειρισης του

κι εφοσον και κανεις απο την Δ.Ο δεν θελει να το εχει βαρος στη συνειδηση του οποτε δεν αναλαμβανει.

Τοτε και μονο τοτε, ο μυθικος γατος του ΠΟΘ αναλαμβανει δραση και βρισκει τον εκλεκτο μεταξυ των μελων.

με τον οποιο φυσικα δεν επικοινωνει μεσω απλων πμ. (τρε μπαναλ)

Ο θρυλος λεει οτι μελη που τους ανατεθηκε το εγχειρημα παλαιοτερα (βλ. overvolt, terminator κτλ)

δεν αντεξαν και δεν ανελαβαν και στην πορεια παρεκτραπησαν και εν τελει χαθηκαν απο προσωπου γουεμπζ.

το νου σου λοιπον!

εναλλακτικη ερμηνεια

εαν φορουσε νυφικο παιξτο χι

Link to comment
Share on other sites

έλα μολις μου ήρθε το πιο άκυρο πράγμα να γράψω σε αυτήν την περίοδο που είμαστε :baby:

πρώτον παντού φασίστες και τραμπούκοι

και δεύτερον πότε είναι η eurovision να δούμε και καμία βλακεία να περάσει η ώρα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.