Jump to content




DJD

Recommended Posts

προετοιμασία για diablo 3

πολύ gaming για να αντέξω τις υπερωρίες ...

κατεβασμένο τηλέφωνο το οποίο χτυπάει με 5 διαφορετικά songs 3 για κοπέλες ένα για τους κολητούς (όπου και το σηκώνω μιας και με παίρνουν μία φορά το μήνα)επίσης η μία θα φάει Χ σήμερα μάλλον και ένα για όλα τα υπόλοιπα + έχει πήξει με μηνύματα :dirol:

:baby:

Link to comment
Share on other sites

Έψαχνα κάποια βιβλία γερμανικών, να ρίξω μια επανάληψη, και μέσα σε κάτι ντουλάπια έπεσα απάνω σ' αυτό:

int-KARATHEODWRH.jpg

Μεγάλο βιβλίο! Το όνομα με παραξένεψε, γρήγορα κατάλαβα ότι ήταν μια βιογραφία. Όσο ξεφύλλιζα έπεσα και σε εικόνες, σε μία εκ των οποίων υπήρχε αυτόγραφο του Einstein προς τον Κωνσταντίνο.

Ορίστε τί μαθαίνει κανείς!! Πρόκειται για μεγάλο Έλληνα μαθηματικό, που απορρώ γιατί δεν τον ανέφερε ποτέ κανείς, τουλάχιστον σ' εμένα.

Κωνσταντίνος Καραθεοδωρή - Βικιπαίδεια

Slowpoke.gif

Link to comment
Share on other sites

Παραλίγο να με κλέψουν, ούτε ένα δρόμο μακριά από το σπίτι μου. :getlost:

κοίτα να πουμε γυρίσαμε να πουμε πίσω σε εποχές όπως τότες που έκλεψε ο παππούς μου την γιαγιά μου και την παντρεύτηκε στο ξωκλήσι , καλά τα λέει ο γέροντας που μιλάει με γρίφους και δεν καταλαβαίνω τίποτις:yu:

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

στην πολυκατοικία μας, ανοίξαν όλες τις αποθήκες. Δυστυχώς λείπω, και δεν ξέρω αν μας κλέψαν κάτι, αν και δεν είχαμε κάτι αξίας. Πρώτα μας πήραν το αμάξι (για την ακρίβεια έχουν πάρει 3 αμάξια σε διάστημα 6 μηνών, από ακριβώς μπροστά από την πολυκατοικία), τώρα τις αποθήκες... Μια οι κλέφτες, μετά η κυβέρνηση, μετά ξανά οι κλέφτες, μας έχουν απαυτώσει τα τελευταία 2 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

αν αυριο στις εκλογές παω στο τέλος πριν κλείσουν οι κάλπες να ψηφίσω και μου έρθει εμετός επειδή θα είμαι άρρωστος και την ώρα που ρίχνω το φάκελο στην κάλπη ξεράσω τα κέρατα μου μέσα και γενικά στο τραπέζι τους με όλα τα χαρτιά κλπ διώκομαι?

επειδή ήπια ληγμενο γάλα και νιώθω μια ανακατοσούραματσατσαχουχου εχω αρχίσει να φοβάμαι οτι κάτι θα γίνει και θα με συλληψουνε :bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye:

Link to comment
Share on other sites

αν αυριο στις εκλογές παω στο τέλος πριν κλείσουν οι κάλπες να ψηφίσω και μου έρθει εμετός επειδή θα είμαι άρρωστος και την ώρα που ρίχνω το φάκελο στην κάλπη ξεράσω τα κέρατα μου μέσα και γενικά στο τραπέζι τους με όλα τα χαρτιά κλπ διώκομαι?

επειδή ήπια ληγμενο γάλα και νιώθω μια ανακατοσούραματσατσαχουχου εχω αρχίσει να φοβάμαι οτι κάτι θα γίνει και θα με συλληψουνε :bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye:

και γεννήσουνε μη σου πω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σκόνταψα και από όλα τα μέρη που μπορούσα να πέσω έπεσα πάνω στα καινούργια superlux ακουστικά μου που φυσικά στράβωσαν πολύ.Μα πόσο γκαντέμης.πόσο??

over 9000+

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.