Jump to content




DJD

Recommended Posts

Είμαι θείος επίσημα πλέον! 4.060 κιλά γομάρι. Worth to be my nephew!!!

Εμένα ο ανιψιός θυμάμαι γεννήθηκε μόλις 1.900!

Πως πέρασαν τα χρόνια...τώρα κοντεύει 13, του δίνω χαρτζιλίκι, και σε λίγο βλέπω να με φτάνει στο ύψος.:)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι θείος επίσημα πλέον! 4.060 κιλά γομάρι. Worth to be my nephew!!!

Να σας ζησει man.Γερος δυνατος!!!!!

Εμενα ο δικος μου 3μηνων+ πλεον εχει αρχισει να σκαει τα πρωτα χαμογελα οταν του κανω μπουρδιτσες και λιωνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

ειδα στον ύπνο μου οτι είχε έρθει ενας Άγγελος (παλιός συμμαθητής μου) με φτερά και μου λέει εισαι ο εκλεκτός θα σου πραγματοποιήσω τρεις ευχές και του λεω η πρώτη ειναι να μου δόκεις το κουτι τσι Πανδώρας.

μου το δονει το λοιπόν και του λέω, εχω το κουτί της Πανδώρας τι μου δίνεις μην το ανοίξω και γίνει της π..τ@ν@ς το κάγκελο ? και τότε μου λέει μην βλαστιμάς τεκνον φρούτε και εμφανίστικε ο 50cent και τον άρχισε στις μπουνιές , τότε άνοιξε και μια πόρτα και βγήκε ο Φλωρινιώτης τραγουδώντας "πειράζει που ειμαι και μεγάλη φίρμα πειράζει ?" και οπως είχα μίνει κάγκελο γιατι είχε μπροστά μου τους δύο θρύλους του ποπ εντ ροκ κυκλώματος , ενα τεράστιο χέρι βγήκε απο τα σύννεφα και μας μούτζωσε .

τι ειναι αμα δεις στον ύπνο σου να σε μουτζώνει ο θεός ?

έψαξα ονειροκρίτη και δεν βρήκα πράμα , θα ρωτήσω και ενα γέροντα στην γειτονιά μου που έχει απαντήσεις για όλα και μιλάει με γρίφους :nothing:

Link to comment
Share on other sites

http://www.thelab.gr/pwliseis/ati-radeon-hd-6850-3d-club-108717.html

70€? LOL!

http://www.thelab.gr/pwliseis/pistwtiko-multirama-me-ekptwsi-20eyro-108766.html

100€?

Ρε παιδιά εξηγήστε μου κάτι. Ας αφήσουμε την κάρτα. Ένα πιστωτικό δεν είναι απολύτως ισοδύναμο με λεφτά; με ποια λογική προσφέρεις 100€ για να πάρεις 160€? 60€ διαφορά? Τι δεν γνωρίζω για τα πιστωτικά και στο μυαλό μου παίζουν διάφορα προσβλητικά επίθετα για αυτή την...:wall:... προσφορά να μην την χαρακτηρίσω αλλιώς. Δεν είναι ισοδύναμο χρημάτων το πιστωτικό; Χάνεις κάτι αν αγοράσεις με πιστωτικό άλλου;

Link to comment
Share on other sites

Που να ρωτήσω; καλό είναι να μην σπαμάρουμε κάθε αγγελία. και δεν είναι και θέμα το οποίο με καίει να ανοίξω thread. Αν κάποιος έχει όρεξη απαντάει. Αν όχι το post θα ξεχαστεί.

Link to comment
Share on other sites

Ένα πιστωτικό δεν είναι απολύτως ισοδύναμο με λεφτά; με ποια λογική προσφέρεις 100€ για να πάρεις 160€? 60€ διαφορά? Τι δεν γνωρίζω για τα πιστωτικά και στο μυαλό μου παίζουν διάφορα προσβλητικά επίθετα για αυτή την...:wall:...

αυτό το πιστωτικό = πρέπει να αγοράσεις αντικείμενα αξίας 160απο το συγκεκριμένο μαγαζί

αγγελία starterdont want to buy stuff , just need the money!

αγγελία ενδιαφερόμενος (δίνω 100 € στο χέρι ενδιαφέρεσαι ?)

problem officer ?

jajajajaja (χαχανίζω)

στα ακαταλαβίστικα

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

γυρνάς σε εγγύηση καμένο Enermax Pro82+ II 525W για σου δώσουν ένα turbo-x 550.

γιατί ρε παιδιά γιατί;;;;

ποιος δέχθηκε κάτι τέτοιο? κάποιος που δεν το έψαξε καθόλου?

110euro βρήκα το 1ο και 45 το δεύτερο. Οι αλλαγές πρέπει να γίνονται αν οχι με το ίδιο (Σε περίπτωση που εξαντληθεί και δεν κυκλοφορεί κλπ) με κάποιο όμοιας αξίας). Το οτι ειναι ίδια w σχεδόν δεν μου λέει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

γυρνάς σε εγγύηση καμένο Enermax Pro82+ II 525W για σου δώσουν ένα turbo-x 550.

γιατί ρε παιδιά γιατί;;;;

Γιατί λατρεύουν αρνητικές αξιολογήσεις στο σκρούτζη και καταγγελίες στην ΓΓΚ. Την βρίσκουν πως αλλιώς να το πούμε.

και όπως λέει και ο [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] άνοιξε θέμα. Εδώ δεν είναι για να λες ότι θέλεις και να ρωτάς ότι θέλεις.

Ωπ.. κάτσε...

Link to comment
Share on other sites

έχω τόσο καιρό να βάλω drivers GPU που έχω ξεχάσει το πρόγραμμα που σκουπίζει μετά την απεγκατάσταση και καθαρίζει το σύστημα και μετά κάνουμε restart και βάζουμε τους φρέσκους ...

για βοηθήστε

εδιτ

το βρήκα

driver swipper

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.